Międzynarodowy tydzień małżeństwa 7-14 lutego 2019 roku w Chludowie

MIĘDZYNARODOWY TYDZIEŃ MAŁŻEŃSTWA

7-14 LUTEGO 2019 ROKU W CHLUDOWIE

Kilka razy mówiłem tutaj, na placu św. Piotra, że życiu małżeńskiemu pomagają trzy słowa. Nie wiem, czy pamiętacie te trzy słowa, które zawsze należy wypowiadać, które powinny być w domu: czy mogę?, dziękuję, przepraszam. Są to trzy magiczne słowa!

Papież Franciszek audiencja generalna, luty 2014

7 lutego czwartek godz. 18.15
kościół parafialny, ul. Kościelna 5

Msza święta w intencji małżeństw naszej parafii. Różaniec w intencji polskich małżeństw

9-10 lutego sobota-niedziela
kościół parafialny, ul. Kościelna 5

Podczas Mszy świętych (sobota – g. 18.15, niedziela – g 8, 9:30 i 11) o budowaniu i rozwijaniu relacji małżeńskiej opowiedzą Katarzyna i. Mirosław Majorowie z Szamotuł (Stowarzyszenie Najświętszej Rodziny)

10 lutego niedziela
klasztor misjonarzy werbistów, ul. Kościelna 15

godz. 17 – Randka małżeńska – warsztaty dla małżeństw
Prowadzenie Katarzyna i Mirosław Majorowie

13 lutego środa
kościół parafialny, ul. Kościelna 5

18.15 – Msza święta w intencji małżeństw z kazaniem oraz z odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich
Po Mszy świętej indywidualne błogosławieństwo małżonków Najświętszym Sakramentem
19.15 – godzinna cicha adoracja Najświętszego Sakramentu

W dniach 7 – 13 lutego 2019 roku restauracja „Ogród Przysmaków” w Chludowie zaprasza wszystkich małżonków chludowskiej parafii na kolację/obiad z 30-procentowym rabatem.
Warunkiem otrzymania rabatu jest pokazanie własnej ślubnej fotografii (rabat nie przysługuje dzieciom, zaproszonym gościom i nie obejmuje napojów alkoholowych)

Comments are closed.