PLAN KOLĘDY    2019 – 2020

27 GRUD. PT. 15:00 – GOLĘCZEWO  OD Pana PIAŚCIK DO P. SYDOW

  1. Błażak Franciszek
  2. Hanelik Paweł
  3. Śmiglak Kacper

28 GRUD. SB. 10:00 – DAGLEZJOWA – OD P. HANELIK, CYPRYSOWA, MORWOWA, KASZTANOWA, AKACJOWA, DĘBOWA, ZIELONA, WYRZYKOWSKIEJ, MORACZWEWSKICH, POGODNA, SŁONECZNA, WSPÓLNA – DO P. JANISZEWSKICH  

  1. Wojtyna Jakub
  2. Błażak Kacper
  3. Hanelik Wojtek

12. 2019 – NIEDZIELA

30 GRUD. PN. 15:00 – ZIELĄTKOWOLESNA:  P. LISIAK // DWORCOWA: OD P. KACZMAREK DO Pana DYNKOWSKIEGO   

  1. Hanelik Antek
  2. Pomian Kacper
  3. Górka Jacek.

31. 12. 2019 WTOREK // ŚRODA – 01. 01. 2020 NOWY ROK

02 STY. CZ. 15:00 –  ZIELĄTKOWO   OD P. PAWLAK DO P. GIMZICKICH

  1. Kozanecki Leon
  2. Kozanecki Wiktor
  3. Samolej Adam
  4. Błażak Kacper

03 STY. PT. 15:00 – CHLUDOWO: UL. DWORCOWA  OD P. DYBAŁA DO P. OLSZANOWSKICH

  1. Dybała Maciej
  2. Dybała Jacek
  3. Jankowiak Daniel
  4. Jabłuszewski Paweł

04 STY. SB. 10:00 – CHLUDOWO: UL. DWORCOWA i WARGOWSKA  OD P. KUBISÓW DO P. JUSZCZAK

  1. Wojtyna Jakub
  2. Więcek Paweł
  3. Więcek Tymoteusz

05. 01. 2020 NIEDZIELA // 06. 01. 2020 – PONIEDZIAŁEK: TRZECH KRÓLI

07 STY. WT. 15:00 – CHLUDOWO: UL. NAD TOREM OD P. ZDZYNIECKICH DO P. SROKA

  1. Wojtyna Jakub
  2. Roll Alex
  3. Roll Borys

08 STY. ŚR. 15:00 – CHLUDOWO. UL TYSIĄCLECIA/ UL. DWORCOWA  OD P. ŚWIERKOWSKICH DO P. KOŁDYK

  1. Więcek Stanisław
  2. Hanelik Antoni
  3. Glura Wawrzyniec

09 STY. CZ. 15:00 – CHLUDOWO: UL. DWORCOWA   OD P. MARKIEWICZ DO P. ŚWIERKOWSKICH

  1. Gramsch Bartek
  2. Świerkowski Kacper
  3. Bańka Tomek

10 STY. PT. 15:00 – CHLUDOWO: UL. KOŚCIELNA i UL. MANIEWSKA  OD P. GRAMSCH-BAZAN DO P. KLAUSE

  1. Wojtyna Jakub
  2. Zbierski Szymon
  3. Niebielski Patryk

11 STY. SB. 10:00 – CHLUDOWO: UL. ŁAGIEWNICKA   OD P. DRZEWIECKICH DO P. KUPIŃSKICH

  1. Balcerek Dariusz
  2. Świerkowski Igor
  3. Świerkowski Wiktor

12. 04. 01. 2020 NIEDZIELA

13 STY. PO. 15:00 – CHLUDOWO:  UL. RYNEK I UL. ZAPŁOCIE  OD P. SCHNEIDER  DO P. ŁĄCZKOWSKICH

  1. Pomian Kacper
  2. Dybała Jacek
  3. Wojtyna Jakub

14  STY. WT. 15:00 – CHLUDOWO: UL. POLNA , BIEDRUSZCZANA i LEŚNA  POLNEJ:  OD P. CHUDZINSKICH DO P. KLUCHA

  1. Glura Wawrzyniec
  2. Szymański Jakub
  3. Wejchan Patryk

15 STY. ŚR. 15:00 – CHLUDOWO: UL. CHOJNICKA – W TYM UL. LEŚNA1  CHOJNICKIEJ – OD P. KROLL DO P. NOWAK

  1. Błażak Kacper
  2. Dybała Jacek
  3. Samolej Adam

16 STY. CZ. 15:00 – CHLUDOWO: UL. GOLĘCZEWSKA, WODNA, POZNAŃSKA  OD P. CHWIŁKOWSKICH DO P. WRONSKICH

  1. Wojtyna Jakub
  2. Gramsch Bartek
  3. Roll Borys

17 STY. PT. 15:00 – CHLUDOWO:  UL. POZNAŃSKA  OD P. MACIEJOWSKICH DO P. WOWER

  1. Kozanecki Leon
  2. Kozanecki Wiktor
  3. Kaczmarek Miłosz

18 STY. SB. 10:00 – CHLUDOWO: UL. STRUMYKOWA i UL. SŁONECZNA  OD P. JANIAK DO P. SŁĘBARSKICH

  1. Chudziński Antoni
  2. Chudziński Gabriel
  3. Samolej Jan

19. 01. 2020 NIEDZIELA

20 STY. PN. 15:00  – CHLUDOWO: UL.  SZKOLNA  OD Pani STRZYŻ-MORASIŃSKIEJ DO P. MIKOŁAJCZAK

  1. Balcerek Dariusz
  2. Wejchan Patryk
  3. Więcek Tymoteus

21 STY. WT. 15:00 – CHLUDOWO: UL.  ŁĄKOWA, UL. OBORNICKA : OD P. BEDNAREK DO P. WIELGUS, OD Pani BŁĄDEK DO P. RUSINEK M.

  1. Dybała Maciej
  2. Więcek Stanisław
  3. Więcek Paweł

22 STY. ŚR. 15:00 – CHLUDOWO: UL. OBORNICKA i CZEREŚNIOWA  OD P. RUSINEK D. DO P. WOŹNIAK

  1. Glura Ignacy
  2. Jankowiak Daniel
  3. Samolej Jan

23 STY. CZ. 15:00 –  CHLUDOWO: UL. ZA PARKIEM: OD P. FRONCKOWIAK DO P. ZDZYNIECKICH

  1. Hanelik Jan
  2. Błażak Franciszek
  3. Błażak Kacper

24 STY. PT. 15:00 –  CHLUDOWO: UL. OBORNICKA:  OD P. HADUŁA DO P. ŁASZKIEWICZ

  1. Wojtyna Jakub
  2. Roll Alex
  3. Roll Borys

25 STY. SB. 10:00 – ŚWIERKÓWKI    OD Pani KUKUŁA  DO P. WOJCIECHOWSKICH

  1. Jabłuszewski Paweł
  2. Wojtyna Kacper
  3. Gramsch Bartosz

26. 01. 2020 NIEDZIELA

27 STY. PN. 15:00 – ŚWIERKÓWKI    OD P. WOJCIECHOWSKICH DO P. KLIMCZAK

  1. Wojtyna Kacper
  2. Hanelik Jan
  3. Niebielski Patryk

28 STY. WT. 15:00 – WARGOWO      OD P. BUBACZ  DO  P. NOWACZYK

  1. Więcek Tymoteusz
  2. Świerkowski Igor
  3. Świerkowski Wiktor

29 STY. ŚR. 15:00 – WARGOWO     OD P. SZABAN  DO  Pani KAROLEWSKIEJ

  1. Dybała Maciej
  2. Dybała Jacek
  3. Błażak Kacper

30 STY. CZ. 15:00 – WARGOWO     OD P. MAGDZIAREK  DO  P. ZALEWSKICH

  1. Zbierski Szymon
  2. Kozanecki Leon
  3. Kozanecki Wiktor

Zmiany w dyżurach kolędowych we własnym zakresie. Proszę o pilnowanie swoich dyżuów

Przypominam o obowiązkach ministranckich. Służba jak przed kolędowaniem. Raz w tygodniu zgodnie z wybranym dniem z rodzicami, i raz w niedzielę.

Króluj nam Chryste…