Ogłoszenia Parafialne 30.06.2024

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Dziękuję rodzinom zamieszkałym w Świerkowkach pełniącym dyżur w minionym tygodniu za utrzymanie czystości w naszym kościele w formie osobistego udziału i złożonej ofiary.
 2. W tym tygodniu o opiekę nad naszym kościołem prosimy rodziny zamieszkałe   w Wargowie przed i za torami: 69, 73/1, 73/2, 60, 65A, 41,43,45.
 3. Pragnę podziękować wszystkim, którzy czynnie zaangażowali się w Festyn Parafialny, który się odbył się w minioną niedzielę 23 czerwca 2024r. Wszystkim którzy w jakikolwiek sposób wsparli organizację festynu, wyrażam ogromną wdzięczność. Dochód z festynu i zbiórki przed kościołem wyniósł 8937 zł i 1000 euro. Zostały one przeznaczony na dzieci w Kamerunie.  Bóg zapłać za wszelkie złożone ofiary. Niech dobry Bóg wynagrodzi wam wasz trud obfitością łask.
 4. Po każdej Mszy św.,  rozprowadzamy także  dla chętnych GADŻETY NA WYDATKI PARAFIADY I WSPARCIE MISJONARZY
 5. We wtorek o godz. 17.30 zapraszamy na modlitwy w intencji Ojczyzny prowadzone przez Grupę Krucjaty Modlitwy.
 6. W czwartek 04 lipca – I Czwartek miesiąca. Po wieczornej Mszy Św., krótkie nabożeństwo  o nowe powołania kapłańskie, misyjne i zakonne i  adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19.30.
 7. W piątek 05 lipca – I Piątek miesiąca. Od godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi pierwszopiątkowej.
 8. W sobotę 06 lipca – I Sobota Miesiąca. Zapraszam wszystkich czcicieli Niepokalanego Serca NMP na nabożeństwo pierwszo sobotnie, które będzie odprawiane o godz. 9.00 w intencji Wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi. Układ nabożeństwa obejmuje adorację, rozważanie, różaniec i Mszę Św. W tym dniu nie ma odwiedzin chorych. 
 9. Parafia pw. św. Józefa w Obornikach organizuje wyjazd pielgrzymkowy    w dniach 9.-13. września. W programie: Opole, Nysa, Brzeg, Góra św. Anny, Prudnik, Wrocław i inne miejscowości. Spotkanie zapisanych i możliwość zapisania się w sali przy Parafii pw. św. Józefa w piątek o g. 19.15.
 10. Wszystkim parafianom, gościom i tym, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny oraz wszelkie jubileusze i rocznice, składamy najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, zdrowia oraz wszelkiej pomyślności.

  Similar Posts