INTENCJE  MSZALNE – 2019//2020 r.

10. 11. 2019 r. – NIEDZIELA Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym

08:00 ++ Adelę i Stanisława Żóławskich, ++ Adama, Magdalenę i Henryka Kubis, + Edmunda Smolarek

09:30  1. ++ Stefana i Teodora Słomińskich, ++ Ildefonsa i Adama Kryszak, + Mieczysława Czosnyka

   2. + Alinę Czosnyka – od rodziny Kryszaków i Czosnyka

      11:00  1. O Boże bł. i dar zdrowia dla Stanisława w 70 r. urodzin

   2. O Boże bł. dla rodziny Piechowiak

3. Za zmarłych Powstańców Śląskich i osoby represjonowane: Piotr Dybała, Wawrzyn Dybała, Wojciech Dybała, Feliks Gregulec, Paweł Janke, Jan Koziełek, Paweł Kubis i Paweł Pampuch


PONIEDZIAŁEK  –  11 listopada – DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI

08:00 ++ Stefanię i Stefana Kozłowskich, + Lecha Kozłowskiego, ++ Jadwigę i Franciszka Teska, ++ Władysława i Irenę Balik

09:30 1. ++ z rodziny Przybylskich, Sulowskich, Głuszek i Dybała

   2. ++ z rodziny Wrońskich, Wójtowiczów, Garbaciaków i Kolańczaków

11:00 1. W intencji Ojczyzny oraz za wujka Jacka w 89 r. urodzin

   2. + Krzysztofa Wrona – od najbliższych sąsiadów


WTOREK –  12 listopada

18:15  1. O Boże bł. dla Patrycji i Łukasza, oraz dla Wiktora, w 14 r. Sakr. Małżeństwa

   2. + mamę z okazji 40 r. śmierci, ++ ojca, teściów, krewnych z rodziny Madełów, Waźbińskich, Ogrodowiczów i Drozdów


ŚRODA  –  13 listopada

18:15  1. + Karę Panek, w 21 r. śmierci, ++ Bernarda, Zdzisława, Jana, Mariana i Zygmunta

   2. + + teściów Mariannę i Kazimierza Kotus, ++ z rodziny Kotusów, Przybylaków, Brożewiczów, Grześkowiak i Wronowiczów


CZWARTEK –  14 listopada

18:15  1. + Renatę Ciosek

   2. + Czesława w r. śmierci, ++ z rodziny


PIĄTEK –  15 listopada

18:15  1. O Boże bł. dla Mikołaja w 30 r. urodzin, oraz dla Sandry i Mikołaja w 5 r. Sakr. Małżeństwa

   2. ++ Konstancję i Tadeusza Walkowskich, Antoniego i Grzegorza Płatek, Aleksandra Nowak

19:00 KRĄG BIBLIJNY


SOBOTA – 16 listopada

18:15  1. ++ Edwarda, Stanisławę i Karola Koza, + Mariana Stawskiego, ++ z obu stron

   2. + Jana Dybałę

   3. O Boże bł. dla Roberta i dla całej rodziny w 40 r. urodzin


17.11. 2019 r. – 33 NIEDZIELA ZWYKŁA

08:00 + Adama Kubisa – od rodz. Jasińskich (z)

09:30  1. + Sylwię Heblewską w 8 r. śmierci, ++ z obu stron

   2. O Boże bł. dla Agnieszki z okazji urodzin

11:00  1. ++ Urszulę Baran i Danutę Turowską

   2. + Czesława Chudziaka, ++ z obu stron


PONIEDZIAŁEK  –  18 listopada

18:15  1. ++ Stanisława i Czesławę Tritt w . śmierci

   2. + Franciszka Szewczyk, ++ z rodziny Szewczyk i Krawiec


WTOREK –  19 listopada

18:15 1. + Franciszka Koziełek w 6 r. śmierci

   2. + Cecylię Wower, ++ z rodziny Wower i Dratwińskich


ŚRODA  –  20 listopada

18:15  1. + Janusza Jendrykę, ++ z rodziny

   2. O Boże bł. dla Zbigniewa i w rodzinach dzieci


CZWARTEK –  21 listopada: Ofiarowanie NMP

18:15  1. ++ Zofię i Jana Hermann, ++ z rodziny Hermann, + Stanisława Malinowskiego

   2. + Andrzeja Lerczak, ++ Anastazję, Czesława, Eugenię i Józefa


PIĄTEK –  22 listopada

18:15  1. ++ Janusza w dniu imienin, Mariannę, Kazimierza, Zenona i Jerzego

    2. O Boże bł. dla Celiny w dniu imienin

   3. O Boże bł. i dary Ducha Św. dla Jacka w 10 r. urodzin


SOBOTA – 23 listopada

18:15  1. O Boże bł. i dar zdrowia dla mamy Barbary w dniu 81 urodzin

    2. ++ Bolesława i Andrzeja Janke


24.11. 2019 r. – NIEDZIELA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

08:00 + męża Franciszka Antkowiaka z okazji urodzin i imienin, ++ Zdzisława Kurczewskiego i Zofię Antkowiak

09:30 1. ++ z rodziny Zbierskich, Wójtowiczów, Garbaciaków i Matuszaków

   2. + Walentego Piechota, ++ z rodziny Piechota, Koniecznych i Wrembel

11:00  1. ++ Zygmunta, Romana i Kazimierza Knopczyńskich, ++ z rodziny

   2. + Alinę Czosnyka – od rodziny Zielińskich z dziećmi


PONIEDZIAŁEK  –  25 listopada

18:15  1. + Krzysztofa Wrona – od rodziny Feldmann z Mieściska (z)

   2. + córkę Katarzynę Gębka z okazji imienin, + Marię Michalską


WTOREK –  26 listopada

18:15  1. ++ Jolantę i Benignę w 22 r. śmierci

   2. + Wandę, ++ z rodziny Ciślaków i Stachowiaków


ŚRODA  –  27 listopada

18:15  1. ++ z rodziny Zbierskich, Kucharskich, Guckich, Kochut i Wencel

   2. ++ Mieczysława i Krystynę, ++ Teresę i Feliksa Walkowiaków, ++ z obu stron


CZWARTEK –  28 listopada

18:15  1. ++ Zenona, Henryka, Irenę i Józefa

   2. ++ Zenona, Henryka i Andrzeja Błoch, ++ z rodziny Błochów i Zająców


PIĄTEK –  29 listopada

18:15  1. + Helenę Ciechan w 2 r. śmierci

  2. + Krzysztofa Wrona – od kuzyna Marka z rodziną


SOBOTA – 30 grudnia

18:15  1. ++ ojca Stanisława, Henrykę, Danutę Hnat

   2. + Andrzeja Janke z ok. imienin


01.12. 2019 r. – I NIEDZIELA ADWENTU

08:00 + Adama Kubisa  – od Łukasza z rodzicami i bratem

09:30  1. + Marię Suszczyńską w 13 r. śmierci

   2. O Boże bł. dla Ewy w 60 r. urodzin

11:00  1. + Katarzynę Jabłuszewską w 1 r. śmierci

   2. + Urszulę Czachor w 22 r. śmierci

   3. O Boże bł. i dar zdrowia dla Sylwestra w 80 r. urodzin


PONIEDZIAŁEK  –  02 grudnia

18:15  1. + Barbarę Bochenską w dniu imienin i urodzin

   2. + Stanisława, ++ rodziców z obu stron


WTOREK –  03 grudnia

18:15  1. O Boże bł. dla Ilony z okazji 40 r. urodzin, oraz dla całej rodziny

   2. ++ Łucję w 9 r. śmierci i Michała Jankowskich, ++ Władysławę i Władysława Szarek, ++ z rodziny


ŚRODA  – 04 grudnia

18:15  1. O Boże bł. i dar zdrowia dla mamy Barbary

   2. + Martynę Kopaniarz w dniu urodzin – od ojca Sławomira


CZWARTEK – 05 grudnia: I Czwartek Miesiąca

18:15  1. + Urszulę Gramsch w 7 r. śmierci

   2. + Kazimierza Sęczkowskiego w 40 r. śmierci, ++ Emilię Sęczkowską, Czesława Jakimowicza, Leona Nowaka, ++ rodziców chrzestnych, ++ z obu stron


PIĄTEK –  06 grudnia – I Piątek: św. Mikołaja

09:00 CHORZY

17:30 Adoracja, Spowiedź św.

18:15  1. + Agnieszkę Piechowiak

    2. O nawrócenie grzeszników


SOBOTA – 07 grudnia

09:00 CHORZY

17:45 Adoracja, Różaniec

18:15  1. O Boże bł. dla Kacpra w 18 r. urodzin

   2. ++ Annę, Władysława, Mieczysława Duda, ++ Annę i Józefa Siedleckich, + Czesława Gramsch

   3. O Boże bł. i dar zdrowia dla Leokadii w 80 r. urodzin


08.12. 2019 r. – II NIEDZIELA ADWENTU

08:00 + babcię Mariannę Łakomą w dniu imienin

09:30  1. ++ Jana Tecława i Franciszka Pierzchlewicza w dniu imienin

     2. + Alinę Czosnyka – od rodziny Lerczak, Bryk, Ptak i Haduła

11:00 1. O Boże bł. i opiekę Matki Najśw. dla wnuczki Zosi z okazji 9 r. urodzin

   2. + Andrzeja Grabowskiego

   3. + Adama Kubis w 1 r. śmierci

12:00 – 13:00 Godzina Święta –  Godzina Łaski – Adoracja


PONIEDZIAŁEK  –  09 grudnia: Niepokalanego Poczęcia NMP

18:15  1. ++ Władysławę, Jana i Mariannę Łaszkiewicz, ++ dziadków z obu stron

   2. ++ rodziców Jadwigę i Jana Owczarzak, ++ dziadków z obu stron


WTOREK –  10 grudnia

18:15  1. ++ Martę, Jana i Adama Majów, + Antoniego Waligórsliego

   2. + Ewę Jankowską w r. śmierci


ŚRODA  –  11 grudnia

18:15  1. ++ Barbarę i Wiktora Dukat, ++ Edmunda Wower, Mariannę i Wiktora Matuszak, ++ z obu stron

   2. ++ z rodziny Wronów i Dobrochowskich


CZWARTEK –  12 grudnia

18:15  1. + Joannę Przybyła

   2. O Boże bł. dla Karoliny i Andrzeja, i dla całej rodziny


PIĄTEK –  13 grudnia

18:15  1. + Mariana Kudlińskiego w 14 r. śmierci, ++ z obu stron

   2. ++ Jadwigę, Józefa, Zygmunta Piechowiak, Martę i Jana Zauszniewskich

19:30 Krąg Biblijny


SOBOTA – 14 grudnia

18:15  1. ++ rodziców, dziadków, szwagra, ojca chrzestnego Mariana Stawskiego, ++ z rodziny Kubickich, Błochów, Dziedziców i Morków

   2. O Boże bł. i dar zdrowia dla Elżbiety w 60 r. urodzin


15.12. 2019 r. – III NIEDZIELA ADWENTU

08:00 + Adama Kubisa – od Teresy Jonas z Agatą i Pawłem (z)

09:30 1. +  Mariannę Rybarczyk w 30 r. śmierci, ++ Halinę Seredyn, Zygmunta Rybarczyk, Stefanię i Jana Jercha, ++ Martynę i Michała, ++ z obu stron

   2. ++ Edmunda w 7 r. śmierci, Joannę w 6 r. śmierci i Kazimierza w 29 r. śmierci

11:00 1. ++ Wandę i Zdzisława Zawadów, ++ z rodziny Zawada i Głuszek

   2. ++ Jolantę Lurc i Tomasza Powąskiego


PONIEDZIAŁEK  –  16 grudnia

18:15  1. + Krzysztofa Wrona – od rodziny Dobrochowskich

  2. O Boże bł. dla Łukasza w 30 r. urodzin


WTOREK –  17 grudnia

18:15  1. ++ rodziców z obu stron, ++ Gramsch i Pawlak

   2. ++ Zofię i Stanisława Pawlak, ++ z obu stron


ŚRODA  –  18 grudnia

18:15  1. O Boże bł. dla męża Zenona z okazji 70 r. urodzin

   2. ++ Helenę, Franciszka i Romana Minta, ++ Teresę i Kazimierza Bejma


CZWARTEK –  19 grudnia

18:15  1. + Stanisława Kaczmarka w 2 r. śmierci, ++ z obu stron

   2. + Zenona Łukowskiego w 14 r. śmierci, ++ Irenę i Jana Łukowskich, ++ z rodziny Gramsch, ++ Mariannę i Romana Jesionek


PIĄTEK –  20 grudnia

18:15  1. + Adriana Dura w dniu urodzin

   2. ++ Genowefę i Mariana Rychlewskich w rocznicę śmierci


SOBOTA – 21 grudnia

18:15  1. O Boże bł. i dary Ducha Św. dla Emilii w 20 r. urodzin

   2. + Franciszka i Czesława Zacholskiego w r. śmierci, ++ z rodziny Zacholskich i Niewolnych


22.12. 2019 r. – IV NIEDZIELA ADWENTU

08:00 ++ z rodziny Szewczyk i Rusinek

09:30  1. ++ Stanisława i Janinę Warzybok

   2. O Boże bł. i dary Ducha Św. dla Patryka w 10 r. urodzin

11:00  1. + Alinę Czosnyka – od rodziny Gimzickich

   2. ++ rodziców Władysławę i Edwarda Stasieckich, ++  siostrę Mieczysławę i Grzegorza Maciejowskiego


PONIEDZIAŁEK  – 23 grudnia

18:15  1. O Boże bł. i dary Ducha Św. dla Marty w 18 r. urodzin

   2. + Zenona Łukowskiego w 14 r. śmierci. ++ z rodziny Kozłowskich

   3. + Pelagię Czuchraj w 22 r. ur., ++ z rodziny Kozłowskich i Łukowskich


WTOREK –  24 grudnia: WIGILIA BOŻEGO NARODZENIA

22:00  1. PASTERKA: Pro Populo

   2. O Boże bł. dla Arka w 15 r. urodzin i dla Mariusza w 45 r. urodzin

24:00  1. PASTERKA: Pro Populo

   2. ++ z rodziny Grzesińskich, Hannę, Katarzynę, Cecylię i Zdzisława


ŚRODA  –  25 grudnia: BOŻE NARODZENIE

09:30 1. + Zdzisława Kurczewskiego w 5 r. śmierci, + Grzegorza Pawełczak w 1 r. śmierci

    2. ++ z rodziny Muzyka, Adamczewskich, Medolińskich, Skorwider, Lusina, Juszczak, Antkowiak i Kubiak

11:00  1. ++ Zofię i Józefa Chojan

   2. + Alinę Czosnyka w 1 r, śmierci – od męża z dziećmi


CZWARTEK –  26 grudnia: ŚW. SZCZEPANA

08:00 Jabkowscy

09:30 1. ++ Szczepana, Stanisława, Henryka Bączkowskich, ++ z rodziny Bączkowskich, Cygan, Adamczewskich, Muzyka i Zaranek

   2. ++ mamę Teofilę w r. śmierci i tatę Mariana, ++ z obu stron

11:00 1. + Zofię Antkowiak, ++ ojców Franciszków, + brata Ryszarda

   2. ++ Michalinę i Andrzeja Bonek, Marię i Henryka Kubala, + Stanisławę Cejba

CHRZTY:


PIĄTEK –  27 grudnia – św. Jana Apostoła

09:00


SOBOTA – 28 grudnia – św. Młodzianków Męczenników

18:15  1.


29.12. 2018 r. – NIEDZIELA: Świętj Bożej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa

08:00 ++ ks. Józefa Wójcika, mamę Elżbietę w 10 r. śmierci, Alfonsa w 17 r., ++ z rodziny Kaczmarków, Stańdów, Wójcików i Szymanków

09:30 1. O Boże bł. dla Beaty i Sławomira w 25 r. Sakr. Małżeństwa

   2. + Genowefę w 15 r. śmierci, ++ Jana i Zbigniewa

11:00  1. O Boże bł. i opiekę Matki Najśw. dla wnuczki Nadii z okazji 4 r. urodzin

   2. O Boże bł. dla Tomasza z okazji urodzin


PONIEDZIAŁEK  –  30 grudnia

09:00


WTOREK –  31 grudnia 2018 r. – KONIEC ROKU 2019 !!!

17:00  1. ++ rodziców Wandę i Jana Andrzejewskich, ++ z rodziny Andrzejewskich i Schneider

   2. Dziękując Bogu za otrzymane łaski w 2019 roku, prosząc o Boże bł. na 2020 rok


NOWY ROKA 2020 – LITURGIA SŁOWA – II, A

ŚRODA  –  01 stycznia 2020 roku:  BOŻEJ RODZICIELKI MARYI

09:30  1.

11:00  1. O Boże bł. dla Szymona w 17 r. urodzin

2. O Boże bł. dla Anny i Michała w 4 r. Sakr. Małżeństwa

16:00 + Mieczysława Czosnykę w dniu imienin


CZWARTEK –  02 stycznia

09:00 + Zofię  Szok w r. śmierci


PIĄTEK –  03 stycznia: I Piątek Miesiąca

17:30 Adoracja Najśw. Sakramentu, Spowiedź św.

09:00 + Pelagię Maćkowiak, ++  z rodziny Maćkowiak i Morowskich


SOBOTA – 04 stycznia: I Sobota Miesiąca

10:00 Msza – Adoracja – Różaniec Piewszosobotni

18:15  1.


05.01. 2020 r. – NIEDZIELA

08:00

09:30 1. + Leonarda Czech – od rodziny Tecławów i Wojtkowiaków

 2. ++ Janinę i Edwarda Trzcińskich, ++ Krystynę i Włodzimierza Ochockich, ++ z rodziny

11:00 1. + Władysława Gramsch – od chrześniaczki Ewy z rodziną

 2. + Barbarę Kokot (z)


PONIEDZIAŁEK 06 stycznia – TRZECH KRÓLI

08:00 + ojca Jana Dybałę, + ojca chrzestnego Alojzego

09:30 1. + Rozalię Winiecką – od sasiadów z ul. Tysiąclecia i Sodowej

 2. + Emilię Czajka

11:00 1. + Andrzeja Siekluckiego w dniu urodzin

   2. O Boże bł. i opiekę Matki Najśw. dla syna Wojciecha z okazji urodzin


WTOREK –  07 stycznia

09:00


ŚRODA  –  08 stycznia

09:00


CZWARTEK –  09 stycznia

09:00


PIĄTEK –  10 stycznia

18:15 O Boże bł. dla Ewy i Ryszarda, i dla całej rodziny w 50 r. Sakr. Małżeństwa

19:30 Krąg Biblijny


SOBOTA – 11 stycznia

18:15 1. + Stanisława Adamskiego w 20 r. śmierci, + Krystynę Matusiak w 10 r. śmierci

2. ++ Marię, Stanisława, Tomasza i Stefana Kokosów, ++ Helenę i Jana Gądek, + Czesława Gramsch, ++ z rodziny


12. 01. 2020 r. –   NIEDZIELA – CHRZEST PAŃSKI

08:00 + Stanisława Majchrzaka w 7 r. śmierci

09:30  1.

11:00  1.


PONIEDZIAŁEK  –  13 stycznia

09:00


WTOREK –  14 stycznia

09:00


ŚRODA  –  15 stycznia

09:00


CZWARTEK –  16 stycznia

09:00


PIĄTEK –  17 stycznia

09:00


SOBOTA – 18 stycznia

18:15 1. ++ Aleksandrę z ok. urodzin i Jana Ciesielskich

 2. + Władysławę Piaścik – od córki Elżbiety z rodziną

 


19. 01. 2020 r. – II NIEDZIELA  

08:00 1. + ojca Bronisława Pietrowiaka, + Leona Markiewicza, ++ z rodzony

09:30 1. + Małgorzatę Chwiłkowską w 4 r. śmierci

11:00  1. + Janusza Szewczyk – od kuzyna Darka z rodziną

  1. REZERWACJA – Antonina

PONIEDZIAŁEK  –  20 stycznia

09:00


WTOREK –  21 stycznia – DZIEŃ BABCI

09:00

 


 

ŚRODA  –  22 stycznia – DZIEŃ DZIADKA

09:00  


CZWARTEK –  23 stycznia

09:00   


PIĄTEK –  24 stycznia

09:00    


SOBOTA – 25 stycznia

18:15 1. + Andrzeja w 10 r. śmierci, ++ z rodziny


26. 01. 2020 r. – III NIEDZIELA ZWYKŁA

08:00 + Stefana Mazur w 3 r. śmierci

09:30  1.

11:00  1. O Boże bł. dla Jerzego w 65 r. urodzin

 2. + Andrzeja Kubiś – od Anny z rodziną


PONIEDZIAŁEK  – 27 stycznia

09:00


WTOREK –  28 stycznia

09:00 


ŚRODA  –  29 stycznia

09:00


CZWARTEK –  30 stycznia

09:00


SOBOTA – 01 lutego: I Sobota Miesiąca

10:00 Msza – Adoracja – Różaniec Piewszosobotni

18:15 1. O Boże bł. dla Ewy i Marka, i dla całej rodziny, w 30 r. Sakr. Małżeństwa


02.02. 2020 r. – IV NIEDZIELA – OFIAROWANIE PAŃSKIE

08:00  ++ Wiktorię i Kazimierza Białków, ++ Edmunda, Irenę i Mariana, ++ z rodziny Białków i Górnych

09:30  1.

11:00  1. + Konrada Hoppe w dniu urodzin


PONIEDZIAŁEK  –  03 lutego

18:15  1.


WTOREK –  04 lutego

18:15  1.


ŚRODA  –  05 lutego

18:15  1. + Andrzeja Kubiś – od żony Julii z dziećmi


CZWARTEK –  06 lutego: I Czwartek Miesiąca

18:15  1.


PIĄTEK –  07 lutego: I Piątek Miesiąca

09:00 CHORZY

18:15 1.

19:30 Krąg Biblijny


SOBOTA – 08  lutego

18:15 1. ++ Władysława, Annę, Mieczysława, Antoniego, Ludwika Duda, ++ Annę i Józefa Siedleckich, + Czesława Gramsch, + z rodziny


09. 02. 2020 r. – V NIEDZIELA ZWYKŁA

08:00 + Leona Markiewicza w 1 r. śmierci

09:30  1.

11:00  1. ++ Mariannę, Joannę, Józefa i Franciszka Słębarskich, ++ Marię i Jana Śramów


PONIEDZIAŁEK  –  10 lutego

18:15  1.


WTOREK –  11 lutego

18:15  1.


ŚRODA  –  12 lutego

18:15  1.


CZWARTEK –  13 lutego

18:15  1.


PIĄTEK –  14 lutego

18:15 1.

19:30 KRĄG BIBLIJNY


SOBOTA – 15  lutego

18:15 1.


16. 02. 2020 r. – VI NIEDZIELA

08:00

09:30  1.

11:00  1. + Jana Szewczyk – od rodziny Szewczyków z Sułoszowej (z)


PONIEDZIAŁEK  –  17 lutego

18:15 1.


WTOREK –  18 lutego

18:15  1.


ŚRODA  –  19 lutego

18:15  1.


CZWARTEK –  20 lutego

18:15  1.


PIĄTEK –  21 lutego

18:15 1.


SOBOTA – 22  lutego

18:15 1. + Konrada Hoppe w 39 rocznicę śmierci


23. 02. 2020 r. – VII NIEDZIELA

08:00

09:30  1.

11:00  1.


PONIEDZIAŁEK  –  24 lutego

18:15  1.


WTOREK –  25 lutego

18:15 1. Rezrewacja: Basia K.


ŚRODA POPIELCOW –  26 lutego

18:15 1.


CZWARTEK –  27 lutego

18:151.


PIĄTEK – 28 lutego

09:00 Odwiedziny Chorych

18:15  1. O nawrócenie grzeszników


01. 03. 2020 r. – I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

08:00

09:30

11:00


PONIEDZIAŁEK  –  02 marca

18:15  


WTOREK –  03 marca

18:15  1.


ŚRODA  A –  04 marca

10:00

18:15  1.


CZWARTEK –  05 marca: I Czwartek

18:15  1.


PIĄTEK –  06 marca: I Piątek Miesiąca

09:00 CHORZY

17:30 Adoracja Najśw. Sakramentu / Spowiedź św.

18:15 1.


SOBOTA – 07 marca: I Sobota Miesiąca

09:00 CHORZY

10:00 Msza – Adoracja – Różaniec Piewszosobotni

18:15 1.


08. 03. 2020 r. – II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

08:00   1.

09:30  1.

11:00  1.


PONIEDZIAŁEK  –  09 marca

18:15 1.


WTOREK –  10 marca

18:15  1.


ŚRODA  –  11 marca

18:15  1.

            2 .


CZWARTEK –  12 marca:  REKOLEKCJE PARAFIALNE:

18:15   1.


PIĄTEK –  13 marca:  REKOLEKCJE PARAFIALNE

18:15 1.

19:30 Krąg Biblijny


SOBOTA – 14 marca:  REKOLEKCJE PARAFIALNE

18:15 1.+ Bolesława Janke w r. śmierci, + Andrzeja Janke


15. 03. 2020 r. – III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – REKOLEKCJE

08:00 O Boże bł. i dar zdrowia dla Ireny w 60 r. urodzin

09:30  1. + Andrzeja Kubiś – od Jana z rodziną

11:00  1. ++ Mariana Janke w 2 r. śmierci, Andrzeja Sznajder w 18 r. śmierci, ++ z rodziny Sznajder i Andrzejweskich, + Andrzeja Kubiś


PONIEDZIAŁEK  –  16 marca

18:15 1.


WTOREK –  17 marca

18:15  1.


ŚRODA  –  18 marca

18:15  1.


CZWARTEK –  19 marca; św. Józefa Oblubieńca NMP

10:00

18:15  1. + Stanisława Kokos w 15 r. śmierci, ++ rodziców i rodzeństwo, ++ Helenę i Jana Gądek


PIĄTEK –  20 marca

18:15 1.

2.


SOBOTA – 21 marca

18:15 1.


22. 03. 2020 r. – IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

08:00 + Andrzeja Schneider, ++ z rodz. Schneider, Andrzejewskicg i Kubiś

09:30  1.

11:00  1. + Jana Szewczyka – od siostry Beaty z rodziną (z)


PONIEDZIAŁEK  –  23 marca:  

18:15 1.


WTOREK –  24 marca:  

18:15  1.


ŚRODA  –  25 marca:  

18:15  1.


CZWARTEK –  26 marca

18:15  1.


PIĄTEK –  27 marca

18:15 1.


SOBOTA – 28 marca

18:15 1. + Władysławę Piaścik – od syna Józefa


29. 03. 2020 r. – V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

08:00

09:30  1.

11:00  1.


PONIEDZIAŁEK  –  30 marca

18:15 1.


WTOREK –  31 marca

18:15  1.


ŚRODA  –  01 kwietnia

18:15  1.


 CZWARTEK –  02 kwietnia: I Czwartek Miesiąca

18:15  1.

2.


PIĄTEK –  03 kwietnia: I Piątek Miesiąca

09:00 Chorzy

17:30 Adoracja Najśw. Sakramentu/ Spowiedź św.

18:15 1. O nawrócenie grzeszników

 2. O Boże bł. dla mamy , rodziny, przyjaciół, darczyńców zw dniu imienin o. proposzcza Ryszarda

 3. O Boże bł. i dar zdrowia dla Marii i Wiesława w 59 r. Sakr. Małżeństwa

 


SOBOTA – 04 kwietnia: I Sobota Miesiąca

09:00 Chorzy

10:00 Msza – Adoracja – Różaniec Piewszosobotni

18:15 1.+ męża Leonarda w 1 r. śmierci, ++ córkę Sylwię, Władysławę Nowak, ++ z rodz. Szczechów, Mikołajczaków, Kaczmarków, + Zbyszka


05. 04. 2020 r. – NIEDZIELA PALMOWA

08:00 + Wojciecha Braciszewskiego

09:30  1

11:00  1.

SPOWIEDŹ WIELKANOCNA: 16:00 – 17:30 i 18:00 – 19:00


WIELKI PONIEDZIAŁEK  –  06 kwietnia

18:15


WIELKI WTOREK –  07 kwietnia

18:15  1.


WIELKA ŚRODA  – 08 kwietnia

18:15  1.


WIELKI CZWARTEK –  09 kwietnia

18:15  1.


WIELKI PIĄTEK –  10 kwietnia

15:00 DROGA KRZYŻOWA

18:15 NABOŻEŃSTWO


WIELKA SOBOTA – 11 kwietnia

20:00 MSZA  ŚW.


12. 04. 2020 r. NIEDZIELA WIELKANOCNA

06:00 REZUREKCJA: PP

09:30 1.

11:00  1.


PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY –  13 kwietnia

08:00

09:30 1. ++ Halinę Seredyn, Jana Jercha w 7 r. śmierci, ++ Mariannę i Zygmunta Rybarczyk, Stefanię Jercha, ++ z obu stron

11:00  1.


WTOREK –  14 kwietnia

18:15  1.


ŚRODA  –  15 kwietnia

18:15  1. + Andrzeja Kubiś – od Ryszarda z rodziną


CZWARTEK –  16 kwietnia

18:15  1.

2.


PIĄTEK –  17 kwietnia

18:15 1.


SOBOTA – 18 kwietnia

18:15 1. + Władysławę Piaścik – od córki Zofii z rodziną


19. 04. 2020 r. – NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

08:00

09:30 1. ++ Jana Jercha, Halinę Seredyn w 7 r. śmierci, ++ Stefanię, Kacpra, Mariana Jercha, Ludwikę i Wojciecha Niemiec, Mariannę i Zygmunta Rybarczyk, siostrę Paulinę Węgrzyn, ++ z obu stron

11:00


PONIEDZIAŁEK  –  20 kwietnia

18:15


WTOREK –  21 kwietnia

18:15  1.


ŚRODA  –  22 kwietnia

18:15  1.


CZWARTEK –  23 kwietnia

18:15  1.


PIĄTEK –  24 kwietnia

18:15 1. + Jerzego Romańskiego w dniu imienin


SOBOTA – 25 kwietnia

15:00 ŚLUB: Agnieszki i Łukasza

16:00 Msza jubileuszowa w 35 r. Sakr. Małżeństwa Anny i Jana Gimzickich

18:15 1.


26. 04. 2020 r. – II NIEDZIELA WIELKANOCNA

08:00

09:30  1.

11:00  1.


PONIEDZIAŁEK  –  27 kwietnia

18:15 1.


WTOREK –  28 kwietnia

18:15  1.


ŚRODA  –  29 kwietnia

18:15  1.


CZWARTEK –  30 kwietnia

18:15 1.


PIĄTEK –  01 maja: I Piątek Miesiąca

09:00 CHORZY

11:00 1. O nawrócenie grzeszników

2.


SOBOTA 02 maja: I Sobota Miesiąca

09:00 CHORZY

10:00 Msza – Adoracja – Różaniec Piewszosobotni

18:15 1.


03. 05. 2020 r. – III NIEDZIELA WIELKANOCNA: NMP Królowej Polski

08:00

09:30 1.

11:00  1. + Hannę Grzesińską w 16 r. śmierci, ++ Zdzisława w 16 r. śmierci, Mieczysława, Cecylię i Katarzynę


PONIEDZIAŁEK  –  04 maj

18:15 1.


WTOREK –  05 maja;  

18:15 1.

ŚRODA  –  06 maja

18:15 1.


CZWARTEK –  07 maja: I Czwartek Miesiąca

18:15  1.


PIĄTEK –  08 maja

18:15 1. O Boże bł. dla Laury w 18 r. urodzin

 2.


SOBOTA – 09 maja  –  Święcenia Kapłańskie diakona Janka Jabłuszewskiego

09:00 CHORZY

18:15 1. ++ Stanisłwę i Franciszka Bocheńskich, ++ Bolesława, Andrzeja, Marię i Pawła Janke

 2. ++ Stanisława Kokos, Helenę i Jana Gądek, ++ Czesława i Bogdana


10. 05. 2020 r. – NIEDZIELA DOBREGO PASTERZA – I KOMUNIA ŚWIĘTA

08:00

09:30  1.

12:00 O Boże bł. dla dzieci I Komunijnych


PONIEDZIAŁEK  –  11 maja

18:15 1.


WTOREK –  12 maja

18:15  1.


ŚRODA  –  13 maja – DZIEŃ FATIMSKI

18:15  1. O Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla I Róży Różańcowej


CZWARTEK –  14 maja

18:15  1.


PIĄTEK –  15 maja

18:15 1.


SOBOTA – 16 maja

18:15 1. + Andrzeja Siekluckiego w dniu imienin


17. 05. 2020 r. – VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

 PRYMICJA diakona Jana JABŁUSZEWSKIEGO

08:00 + Agnieszkę Majchrzak w 4 r. śmierci

09:30  1.

12:00 Msza prymicyjna diakona Jana Jabłuszewskiego1.


PONIEDZIAŁEK  –  18 maj

18:15 1.


WTOREK –  18 maja

18:15  1.


ŚRODA  –  20 maja

18:15  1.


CZWARTEK –  21 maja

18:15  1.


PIĄTEK –  22 maja

18:15 1.


SOBOTA – 23 maja

18:15 1.


24. 05. 2020 r. – WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

08:00

09:30  1 .

11:00  1.

2.


PONIEDZIAŁEK  –  25 maj

18:15 1. + Feliksa Maćkowiaka, ++ z rodziny Maćkowiak i Morawskich


WTOREK –  26 maja

18:15 1.


ŚRODA  –  27 maja

18:15  1.


CZWARTEK –  28 maja

18:15 1.


PIĄTEK –  29 maja

18:15 1.


SOBOTA – 30 maja

18:15 1. ++ Walentego, Annę, Leona, Wacława, Stanisława Markiewiczów, ++ z rodz. Markiewiczów i Kubisów

Adoracja, Różaniec św.


31. 05. 2020 r. NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

08:00   O Boże bł. i dar zdrowia dla Elżbiety i Kazimierza

09:30  1.

11:00  1.

2.


PONIEDZIAŁEK  –  01 czerwca: Dzień Dziecka

18:15 1.


WTOREK –  02 czerwca

18:15 1.

ŚRODA  –  03 czerwca

18:15  1.


CZWARTEK –  04 czerwca: I Czwartek Miesiąca

18:15 1.


PIĄTEK –  05 czerwca: I Piątek Miesiąca

09:00 Odwiedziny Chorych

18:15 1.


SOBOTA – 06 czerwca – I Sobota Miesiąca

09:00 Odwiedziny Chorych

10:00 Msza – Adoracja – Różaniec Piewszosobotni

18:15 1.


07. 06. 2020 r. – NIEDZIELA TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ – ODPUST

08:00 ++ Agnieszkę i Pawła, ++ z rodz. Chudzińskich i Kubisów

09:30  1.

12:15 1. O Boże bł. dla mamy, rodziny, przyjaciół, darczyńców z okazji urodzin

2. O Boże bł. dla rocznika 1970 z okazji 50 r. urodzin

 3. Za parafian


PONIEDZIAŁEK  –  08 czerwca

18:15  1. O Boże bł. i opiekę Matki Najśw. dla Magdaleny i Bartosza, i dla całej rodziny, w 7 r. Sakr. Małżeństwa


WTOREK – 09 czerwca

18:15  1.


ŚRODA  –  10 czerwca

18:15  1.


CZWARTEK –  11 czerwca: BOŻE CIAŁO

18:15  1. PP

 2.

 3.

4.


PIĄTEK –  12 czerwca

18:15  1.


SOBOTA – 13 czerwca : Dzień Fatimski

18:15  1. O Boże bł. dla II R. R.

 2. ++ Agnieszkę i Pawła Kubisów, ++ rodzeństwo Kubisów i Markiewiczów


14. 06. 2020 r. – 11 NIEDZIELA ZWYKŁA

08:00 + rodziców Wandę i Józefa w r. śmierci

09:30  1.

11:00 1.


PONIEDZIAŁEK  –  15 czerwca

18:15  1.


WTOREK –  16 czerwca

18:15  1.


ŚRODA  –  17 czerwca

18:15  1.


CZWARTEK –  18 czerwca

18:15 1.


PIĄTEK –  19 czerwca

18:15  1.


SOBOTA – 20 czerwca

15:00 ŚLUB: Małgorzata i Piotr

18:15  1. + Zygmunta Rybarczyk w 29 r. śmierci, ++ Mariannę Rybarczyk, Halinę Seredyn, Stefanię i Jana Jercha, ++ z obu stron


21.06. 2020 r. – 12 NIEDZIELA ZWYKŁA

08:00

09:30  1.

11:00  1.


PONIEDZIAŁEK  –  22 czerwca

18:15  1.


WTOREK –  23 czerwca

18:15  1.


ŚRODA  –  24 czerwca

18:15  1.


CZWARTEK –  25 czerwca

18:15  1. + syna Michała w dniu urodzin, + Martynę


PIĄTEK –  26 czerwca

18:15  1.


SOBOTA – 27 czerwca:

18:15  1. + Władysłąwę Piaścik – od cóki Grażyny z rodziną (z)


28. 06. 2020 r. – 13 NIEDZIELA ZWYKŁA

08:00

09:30  1. + Jana Jercha z okazji urodzin i Dnia Ojca, + Stefanię Jercha, ++ z obu stron

11:00  1.


PONIEDZIAŁEK  – 29 czerwca: śwśw. Piotra i Pawła

18:15  1.


WTOREK –  30 czerwca

18:15  1.


ŚRODA  –  01 lipca

18:15  1.


CZWARTEK –  02 lipca: I Czwartek Misiąca

18:15  1.


PIĄTEK –  03 lipca: I Piątek Miesiąca

17:30 Adoracja Najśw. Sakramentu/ Spowiedź św,

18:15  1. W intencji Bogu powierzonej

2. O nawrócenie grzeszników


SOBOTA – 04 lipca: I Sobota Miesiąca

10:00 Msza – Adoracja – Różaniec Piewszosobotni

18:15  1.


05.07. 2020 r. – 14 NIEDZIELA ZWYKŁA

08:00 + ojca Bronisława Pietrowiaka w r. śmierci

09:30  1.

11:00  1.


PONIEDZIAŁEK  –  06 lipca

18:15  1.


WTOREK –  07 lipca

18:15  1.


ŚRODA  –  08 lipca

18:15  1.


CZWARTEK –  09 lipca

18:15  1. O Boże bł. dla Adrianny i Dawida, i dla całej rodziny, w 5 r. Sakr. Małżeństwa oraz w 30 r. urodzin Adrianny


PIĄTEK –  10 lipca

18:15  1.


SOBOTA – 11 lipca

18:15 1.


12.07. 2020 r. – 15 NIEDZIELA ZWYKŁA

08:00

09:30  1.

11:00  1.


PONIEDZIAŁEK  –  13 lipca:  Dzień Fatimski

18:15  1.  O Boże bł. i opieką Matki Najśw. dla III R. R.


WTOREK –  14 lipca

18:15  1.


ŚRODA  –  15 lipca:

18:15  1.


CZWARTEK –  16 lipca

18:15  1.


PIĄTEK –  17 lipca

18:15  1.


SOBOTA – 18 lipca

18:15  1.


19 .07. 2020 r. – 16 NIEDZIELA ZWYKŁA

08:00 Ryszard S.

09:30  1.

11:00  1. + Mirosława Grzesińskiego w 1 r. śmierci, ++ Katarzynę, Hannę, Cecylię, Zdzisława Grzesińskich


PONIEDZIAŁEK  –  20 lipca

18:15  1.


WTOREK –  21 lipca

18:15  1.


ŚRODA  –  22 lipca

18:15  1.


CZWARTEK –  23 lipca

18:15  1.


PIĄTEK –  24 lipca

18:15 1.


SOBOTA – 25 lipca

18:15  1. + Pawła Der w r. śmierci, ++ Bolesława i Andrzeja Janke, ++ Wandę Witucką i Mariana Stawskiego


26.07. 2020 r. – 17 NIEDZIELA ZWYKŁA

08:00

09:30  1.

11:00  1.


PONIEDZIAŁEK  – 27 lipca

18:15  1.


WTOREK –  28 lipca

18:15  1.


ŚRODA  –  29 lipca

18:15  1.


CZWARTEK – 30 lipca

18:15  1.


PIĄTEK –  31 lipca

17:30  Adoracja, Spowiedź św.

18:15  1. O nawrócenie grzeszników


SOBOTA – 01 sierpnia: I Sobota Miesiąca

10:00 Msza – Adoracja – Różaniec Piewszosobotni

15:00 ŚLUB: Agnieszka i Patryk

18:15  1.


02.08. 2020 r. – 18 NIEDZIELA ZWYKŁA

08:00

09:30  1.

11:00  1.


PONIEDZIAŁEK  –  03 sierpnia

18:15  1.


WTOREK –  04 sierpnia

18:15  1.


ŚRODA  –  05 sierpnia

18:15  1.


CZWARTEK –  06 sierpnia I Czwartek Miesiąca

18:15  1.


PIĄTEK –  07 sierpnia: I Piątek Miesiąca

17:30 Adoracja Najśw. Sakramentu / Spowiedź św.

18:15  1.


SOBOTA – 08 sierpnia

18:15  1. Antonina N

 2. + Stefana Jercha w 20 r. śmierci, ++ Jana Jercha, Mariannę i Zygmunta Rybarczyk, Halinę Seredyn, Czesława Prech, Stanisławę i Alojzego Stoińskich, ++ z obu stron


09.08. 2020 r. – 19 NIEDZIELA ZWYKŁA

08:00

09:30  1.

11:00  1.


PONIEDZIAŁEK  –  10 sierpnia

18:15  1.


WTOREK – 11 sierpnia

18:15  1.


ŚRODA  –  12 sierpnia

18:15  1. ++ Wiktorię i Pawła Pampuch, ++ siostrę i brata, bratową, ++ Marynię i szwagrów, ++ z rodziny Pampuch i Słotów


CZWARTEK –  13 sierpnia: Dzień Fatimski

18:15 W intencki Męskiej Róży Różańcowej


PIĄTEK –  14 sierpnia

18:15  1.


SOBOTA – 15 sierpnia –  WNIEBOWZIĘCIE  NMP

08:00 R. Grobelna

09:30

18:15

[aux_d Waldek G.ivider width=”medium” style=”circle-symbol” margin_top=”20″ margin_bottom=”20″ extra_classes=””]

16.08. 2020 r. – 20 NIEDZIELA ZWYKŁA

08:00

09:30

11:00


PONIEDZIAŁEK  –  17 sierpnia

18:15  1.


WTOREK –  18 sierpnia

18:15  1.


ŚRODA  –  19 sierpnia – PEREGRYNACJA

18:15  1. PP

 2. PP


CZWARTEK – 20 sierpnia – PEREGRYNACJA

18:15  1. PP

 2. + Czesława Gramsch z ok. imienin, ++ rodziców z obu stron, + Zenona


PIĄTEK –  21 sierpnia

18:15  1.


SOBOTA – 22 sierpnia

15:00 ŚLUB: Joanna i Damian

16:30 ŚLUB Martyna i Jakub

18:15  1. O Boże bł. i opiekę Matki Najśw. dla wnuczki Nicoli z okazji urodzin


23.08. 2020 r. – 21 NIEDZIELA ZWYKŁA

08:00

09:30  1.

11:00  1.


PONIEDZIAŁEK  –  24 sierpnia

18:15  1.


WTOREK –  25 sierpnia

18:15  1.


ŚRODA  –  26 sierpnia – NMP Częstochowskiej

18:15  1.


CZWARTEK –  27 sierpnia

18:15  1.


PIĄTEK –  28 sierpnia

18:15  1.


SOBOTA – 29 sierpnia

18:15  1.


30.08. 2020 r. – 22 NIEDZIELA ZWYKŁA

08:00

09:30  1. O Boże bł. i dary Ducha Św. dla wnucząt i syna Tomasza na nowy rok szkolny

11:00  1.


PONIEDZIAŁEK  –  31 sierpnia

18:15  1,


WTOREK –  01 września

18:15  1.


ŚRODA  –  02 września

18:15  1. + Mariana Łuczaka w 6 r. śmierci

 2. + Władysławę Piaścik – od Tomasza z rodziną (z)


CZWARTEK –  03 września; I Czwartek Miesiąca

18:15  1.


PIĄTEK –  04 września; I Piątek Miesiąca

09:00  Chorzy

17:30  Adoracja, Spowiedź św.

18:15  1. O nawrócenie grzeszników


SOBOTA – 05 września: I Sobota Miesiąca

09:00 Chorzy

10:00 Msza – Adoracja – Różaniec Piewszosobotni

18:15  1.


06.09. 2020 r. – 23 NIEDZIELA ZWYKŁA

08:00 ++ Eleonorę i Jana Chudzińskich, ++ z rodz. Chudzińskich i Kubisów

09:30  1. + Stefanię Jercha w dniu imienin, + Jana Jercha, ++ z obu stron

11:00  1.


PONIEDZIAŁEK  –  07 września

18:15  1.


WTOREK – 08 września

18:15  1.


ŚRODA  –  09 września

18:15  1.


CZWARTEK –  10 września

15:30 ŚLUB: Marlena i Kacper

18:15  1.


PIĄTEK –  11 września

18:15  1.

19:30 KRĄG BIBLIJNY


SOBOTA – 12 września

18:15  1.


13.09. 2020 r. – 24 NIEDZIELA ZWYKŁA:  Dzień Fatimski

08:00

09:30  1.

11:00  1. Za I i II Różę Różańćową o Boże bł. i opiekę Matki Najśw. oraz o życie wieczne dla zmarłych

 2.


PONIEDZIAŁEK  –  14 września

18:15  1.


WTOREK –  15 września

18:15  1.


ŚRODA  –  16 września

18:15  1.


CZWARTEK –  17 września

18:15  1.


PIĄTEK –  18 września

18:15 1.

Krąg Biblijny


SOBOTA – 19 września

18:15  1. ++ Marię Schneider i Andrzeja Kubiś

 2. + Andrzeja Siekluckiego w 8 r. śmierci


20.09. 2020 r. – 25 NIEDZIELA ZWYKŁA

08:00

09:30  1.

11:00  1.


PONIEDZIAŁEK  –  21 września

18:15  1.


WTOREK –  22 września

18:15  1.


ŚRODA  –  23 września

18:15  1.


CZWARTEK –  24 września

18:15  1.


PIĄTEK –  25 września

18:15  1.


SOBOTA – 26 września

1?? ŚLUB: Paulina i Patrycjusz

18:15  1. ++ Bolesława, Andrzeja, Pawła, Marię, Jana, Stanisławę i Franciszka Bocheńskich, ++ z rodziny Janke i Bocheńskich

 2.


27.09. 2020 r. – 26 NIEDZIELA ZWYKŁA

08:00 O Boże bł. dla Anny i Jarosława oraz dla całej rodziny

09:30  1.

11:00  1.


PONIEDZIAŁEK  –  28 września

18:15  1.


WTOREK –  29 września

18:15  1. + sybna Michała z ok. imienin, + Martynę

 2.


ŚRODA  –  30 września

18:15  1.


CZWARTEK –  01 października: I Czwartek Miesiąca

18:15  1. ++ Mariannę, Joannę, Franciszka i Józefa Słębarskich, ++ Marię i Jana Śramów, ++ Mariannę i Wiktora Matuszak

 2.


PIĄTEK –  02 października: I Piątek Miesiąca

09:00  Chorzy

17:30  Adoracja, Spowiedź św.

18:15  1. O nawrócenie grzeszników


SOBOTA – 03  października: I Sobota Miesiąca

09:00 Chorzy

10:00 Msza – Adoracja – Różaniec Piewszosobotni

18:15  1.


04.10. 2020 r. – 27 NIEDZIELA ZWYKŁA

08:00 O Boże bł. dla Ireny i Piotra, i dla całej rodziny w 37 r. Sakr. Małżeństwa

09:30  1.

11:00  1.


PONIEDZIAŁEK  –  05 października

18:15  1.


WTOREK –  06 października

18:15  1.


ŚRODA  –  07 października

18:15  1.


CZWARTEK –  08 października

18:15  1.


PIĄTEK – 09  października

18:15  1.

19:30 Krąg Biblijny


SOBOTA – 10  października

16:00 R. Hnat

18:15  1.


11.10. 2020 r. – 28 NIEDZIELA ZWYKŁA– DZIEŃ PAPIESKI

08:00

09:30  1.

11:00  1.


PONIEDZIAŁEK  –  12   października

18:15  1.


WTOREK – 13  października: Dzień Fatimski

18:15  1. O Boże bł. i opiekę Matki Najśw. dla III i Męskiej Róży Różańcowej


ŚRODA  –  14  października

18:15  1. Dziękując za okazane łaski z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej dla syna Bartosza

 2.


CZWARTEK – 15  października

18:15  1.


PIĄTEK – 16   października

18:15  1.


SOBOTA – 17   października

15:00 ŚLUB: Paulina i Tomasz

18:15  1. ++ córkę Sylwię i męża Leonarda, ++ z rodziny Szczech, Woźniaków, Mikołajczaków, ++ Zbyszka i Władysławę


18.10. 2020 r. – 29 NIEDZIELA MISYJNA

08:00 ++ Michała i Martynę w 7 r. śmierci

09:30  1.

11:00  1.


PONIEDZIAŁEK  – 19   października

18:15  1.


WTOREK – 20  października

18:15  1.


ŚRODA  – 21  października

18:15  1.


CZWARTEK –  22  października

18:15  1.


PIĄTEK – 23   października

18:15  1.


SOBOTA – 24   października

18:15  1. ++ Krystynę i Edmunda Mieloch, ++ dziadków

 2.


25.10. 2020 r. – 30 NIEDZIELA

08:00

09:30  1.

11:00  1. O Boże bł. i dar zdrowia oraz o opiekę Matki Bożej dla Ewy w 60 r. urodzin


PONIEDZIAŁEK  – 26   października

18:15  1.


WTOREK – 27   października

18:15  1.


ŚRODA  – 28   października

18:15  1.


CZWARTE – 29  października

18:15  1. + Jerzego Romańskiego w 2 r. śmierci


PIĄTEK –  30 października

18:150  1.


SOBOTA – 31 października

17:30  Adoracja, powiedź św.

18:15


01.11. 2019 r. – 31 NIEDZIELA ZWYKŁA –  WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

08:00 ++ z rodziny Chudzińskich, Kubisów, za dusze w czyśćcu cierpiące

09:30  1.

13:00  1. O Boże bł. i dar zdrowia dla Kazimiery w 90 r. urodzin

 2.

 3.

 4.

19:00 Różaniec na cmentarzu


PONIEDZIAŁEK  –  02 listopada: Dzień Zaduszny

10:00

18:15  1.


WTOREK –  03 listopada  

18:15  1.


ŚRODA  –  04 listopada

18:15  1.


CZWARTEK –  05 listopada: I Czwartek Miesiąca

18:15  1.


PIĄTEK –  06 listopada – I Piątek miesiąca

09:00  Chorzy

17:30 Spowiedź i Adoracja

18:15  1. O nawrócenie grzeszników

 2.


SOBOTA – 07 listopada – I Sobota miesiąca

09:00  Chorzy

10:00 Msza św. – Adoracja – Różaniec Piewszosobotni

18:15  1.

 2.


08. 11. 2020 r. – 32 NIEDZIELA – Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym

08:00 ++ z rodziny Kubisów, Markiewiczów, Pietrowiaków i Nowickich

09:30  1.

11:00  1. + Cecylię Grzesińską w 11 r. śmierci, ++ Katarzynę, Hannę, Zdzisława i Mieczysława Grzesińskich


PONIEDZIAŁEK  –  09 listopada

18:15  1.


WTOREK –  10 listopada

17:00  1. W intencji Ojczyzny

 2.


ŚRODA  –  11 listopada – DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI

10:00 1.

 2.

18:15 1.

 2.


CZWARTEK –  12 listopada

18:15  1.


PIĄTEK –  13 listopada

18:15  1.

19:30 KRĄG BIBLIJNY


SOBOTA – 14 listopada

18:15  1. + Renate Ciosek


15.11. 2020 r. – 33 NIEDZIELA ZWYKŁA

08:00

09:30  1.

11:00  1. ++ Marię i Juliusza, ++ z rodz. Sznajder, Andrzejewskich, ++ Mariana Janke i Andrzeja Kubiś


PONIEDZIAŁEK  –  16 listopada

18:15  1.


WTOREK –  17 listopada

18:15 1.


ŚRODA  –  18 listopada

18:15  1.


CZWARTEK –  19 listopada

18:15  1.


PIĄTEK –  20 listopada

18:15  1.


SOBOTA – 21 listopada: Ofiarowanie NMP

15:00 O Boże bł. i dar zdrowia dla Eugenii w 90 r. urodzin

18:15  1. ++ Bolesława i Andrzeja Janke


22.11. 2020 r. – NIEDZIELA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

08:00

09:30 + Andrzeja Kubiś w dniu urodzin

11:00  1.


PONIEDZIAŁEK  –  23 listopada

18:15  1. O Boże bł. i dar zdrowia dla mamy Barbary w dniu urodzin


WTOREK –  24 listopada

18:15  1.


ŚRODA  –  25 listopada

18:15  1.


CZWARTEK –  26 listopada

18:15  1.


PIĄTEK –  27 listopada

18:15  1.


SOBOTA – 28 listopada

18:15  1.


29. 11. 2020 r. – I NIEDZIELA ADWENTU

08:00

09:30  1.

11:00  1.


PONIEDZIAŁEK  –  30 listopada

18:15  1.


WTOREK –  01 grudnia

18:15  1.


ŚRODA  – 02 grudnia

18:15  1. R. Nowak T.


CZWARTEK – 03 grudnia: I Czwartek Miesiąca:

18:15  1.


PIĄTEK –  04 grudnia – I Piątek

09:00 CHORZY

17:30 Adoracja Najśw. Sakramentu / Spowiedź św.

18:15  1. O Boże bł. i dar zdrowia dla mamy Barbary w dniu imienin

 2. O nawrócenie grzeszników


SOBOTA – 05 grudnia – I Sobota Miesiąca

09:00 CHORZY

10:00 Msza – Adoracja – Różaniec Piewszosobotni

18:15  1. ++ Annę Duda w 15 r. śmierci i Władysława, ++ Annę i Józefa Siedleckich


06.12. 2020 r. – II NIEDZIELA ADEWNTU –  św. Mikołaja

08:00

09:30  1.

11:00 1. + Katarzynę Grzesińską w 13 r. śmierci, Hannę, Cecylię, Mieczysława i Zdzisława Grzesińskich

 2.


PONIEDZIAŁEK  –  07 grudnia

18:15  1.


WTOREK –  08 grudnia: Niepokalanego Poczęcia NMP

11:30 Msza św.

12:00 – 13:00 Godzina Święta – Adoracja

18:15  1.


ŚRODA  –  09 grudnia

18:15  1.


CZWARTEK –  10 grudnia

18:15  1.


PIĄTEK –  11 grudnia

18:15  1.

19:30 Krąg Biblijny


SOBOTA – 12 grudnia

18:15  1.


13.12. 2020 r. – III NIEDZIELA ADWENTU

08:00

09:30 + Mariannę Rybarczyk w 31 r. śmierci, ++ Zygmunta Rybarczyk, Halinę Seredyn, Stefanię i Jana Jerchj, Martynę Kopaniarz i Michała Jankowskiego, ++ z obu stron

11:00


PONIEDZIAŁEK  –  14 grudnia

18:15  1.


WTOREK –  15 grudnia

18:15  1.


ŚRODA  –  16 grudnia

18:15  1.


CZWARTEK –  17 grudnia

18:15  1.


PIĄTEK –  18 grudnia

18:15  1.


SOBOTA – 19 grudnia

15:00 ŚLUB: Agnieszka i Mateusz

18:15  1.


20.12. 2020 r. – IV NIEDZIELA ADWENTU

08:00

09:30  1.

11:00  1.

SPOWIEDŹ ŚWIĄTECZNA: 16:00 – 17:30; 18:00 – 19:00


PONIEDZIAŁEK  – 21 grudnia

18:15  1.


WTOREK –  22 grudnia

18:15


ŚRODA  –  23 grudnia

18:15


CZWARTEK –  24 grudnia: WIGILIA BOŻEGO NARODZENIA

22:00  1. PASTERKA: Pro Populo

 2.

24:00  1. PASTERKA: Pro Polulo

 2.


PIĄTEK –  25 grudnia: BOŻE NARODZENIE

09:30 1.

11:00  1.


SOBOTA – 26 grudnia: ŚW. SZCZEPANA

08:00

09:30 1.

11:00 1.

CHRZTY:


27.12. 2020 r. – NIEDZIELA: Świętej Bożej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa

08:00

09:30 1.

11:00  1.


PONIEDZIAŁEK  –  28 grudnia

09:00 O Boże bł. dla wnuczki Nadii z okazji urodzin


WTOREK –  29 grudnia

09:00.


ŚRODA  –  30 grudnia –  św. Młodzianków Męczenników

09:00


CZWARTEK –  31 grudnia 2020 r. – KONIEC ROKU 2020 !!!

17:00  1.


PIĄTEK  –  01 stycznia 2021 roku:  BOŻEJ RODZICIELKI MARYI

09:30  1.

11:00  1.

17:00


SOBOTA –  02 stycznia

18:15


03.01. 2021 r. – NIEDZIELA

08:00

09:30

11:00


PONIEDZIAŁEK –  04 stycznia

09:00


WTOREK – 05 stycznia

09:00


ŚRODA 06 stycznia – TRZECH KRÓLI

08:00

09:30

11:00


I Komunie Św. – 16. 05 2021