INTENCJE  MSZALNE – 2020 r. /// 2021 r.

 

13. 09. 2020 r. – 24 NIEDZIELA ZWYKŁA:  Dzień Fatimski

08:00 + rodziców, ++ Mariana Świerkowskiego i Franciszka Kubacha

09:30  1. O Boże bł. dla Heleny w 1 r. urodzin, dziękując za dar życia

 2. ++ Stanisławę i Stanisława Tyma, ++ Stanisławę i Mariana Piwek, ++ z rodziny

11:00  1. Za I i II Różę Różańcową o Boże bł. i opiekę Matki Najśw. oraz o życie wieczne dla zmarłych

 2. ++ z rodziny Nowickich i Jaworski, + Grażynę Smolarek


PONIEDZIAŁEK  –  14 września

18:15  1. O Boże bł. dla Franka w 10 r. urodzin i dla całej rodziny

 2. + Edytę Grzeszkowiak, Wacława, Zofię, Janusza Lambryczak, Agnieszkę i Edwarda Jankowskich, Martę Fengier


WTOREK –  15 września

18:15  1. O Boże bł. dla Tekli, i dla całęj rodziny, w jej 70 r. urodzin

 2. ++ Eleonorę i Sylwestra Długich, ++ Reginę i Felicjana Długich


ŚRODA  –  16 września

18:15  1. O Boże bł. i piekę Matki Bożej dla Kamili

 2. O Boże bł. dla Szymona w 10 r. urodzin

 3. O Boże bł. dla Katarzyny i Mariusza, i dla całej rodziny w 25 r. Sakr. Małżeństwa


CZWARTEK –  17 września

18:15  1. Wrembel

 2. + Józefa Mazurek – od rodziny z Sieradza (z)


PIĄTEK –  18 września

18:15 1. O Boże bł. i dar zdrowia dla Urszuli w 55 r. urodzin

 2. ++ Zdzisławę Narowską i Bożenę Klause


SOBOTA – 19 września

18:15  1. ++ Marię Schneider i Andrzeja Kubiś

 2. + Andrzeja Siekluckiego w 8 r. śmierci

 3. O Boże bł. i dar zdrowia dla Danuty w 70 r. urodzin


20.09. 2020 r. – 25 NIEDZIELA ZWYKŁA

08:00 ++ Annę i Ignacego Borowskich, ++ z rodziny Samborskich i Kubisów

09:30  1. O Boże bł. dla Katarzyny i Krzysztofa, i dla całej rodziny, w 20 r. Sakr. Małżeństwa

 2. + Martę Glazińską w r. śmierci

11:00  1. + Janusza Świerkowskiego z okazji imienin

 2. ++ Mieczysława, Ludwika, Monikę, Franciszka, Leokadię i Stanisława Kaczmarków, ++ z rodziny Błoch

 3. O Boże bł. dla Beaty i Roberta w 20 r. Sakr. Małżeństwa


PONIEDZIAŁEK  –  21 września

18:15  1. ++ Zenona, Helenę, Mariana i Danutę Zawada, Stanisława Majkę, Mieczysława Paradowskiego i Czesława Sienkiewicza

 2. ++ Joannę, Władysława, Mariana Kaczmarek, ++ Teklę, Hieronima, Mieczysława, Jana i Władysława Gramsch


WTOREK –  22 września

18:15  1. ++ siostrę Filomenę i Zdzisława Kubickich

 2. O Boże bł. i dary Ducha Św. dla Natalii w 18 r. urodzin


ŚRODA  –  23 września

18:15  1. O Boże bł. dla Agnieszki i Leszka, i dla całej rodziny, w 20 r. Sakr. Małżeństwa

2. O Boże bł. dla Małgorzaty i Grzegorza, i dla całej rodziny w 25 r. Sakr. Małżeństwa


CZWARTEK –  24 września

18:15  1. + Agnieszkę Piechowiak

 2. + Krzysztofa Wrona, ++ z rodziny Stelter


PIĄTEK –  25 września

18:15  1. ++ z rodziny Lalów, Sznajdrów, Zysów i Paszkiewiczów

 2. O Boże bł. i dar zdrowia dla mamy Marianny


SOBOTA – 26 września

?? ŚLUB: Paulina i Patrycjusz

18:15  1. ++ Bolesława, Andrzeja, Pawła, Marię, Jana, Stanisławę i Franciszka Bocheńskich, ++ z rodziny Janke i Bocheńskich

 2. O Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla wnuczki Oliwi z okazji 2 r. urodzin


27.09. 2020 r. – 26 NIEDZIELA ZWYKŁA

08:00 O Boże bł. dla Anny i Jarosława oraz dla całej rodziny

09:30  1. + Bożenę w r. śmierci, ++ z rodziny Klause i Siweckich

 2. ++ Helenę i Franciszka Winiarz, ++ z rodziny Winiarz, Rosół i Dłużewskich

11:00  1. ++ Weronikę Salamon w 5 r. śmierci i Rocha, ++ z rodziny Jarosz i Salamon

 2. ++ Wiesława, Zygmunta, Stefanię i Wincentego Wyżykowskich (z)

 3. O Boże bł. i dar zdrowia dla Teresy w 70 r. urodzin


PONIEDZIAŁEK  –  28 września

18:15  1. ++ Gertrudę i Marcina Przybylskich

 2. ++ Annę i Wacława Kucharskich, Elżbietę i Władysława Sobkowiaków, Felicję i Kazimierza Hącia


WTOREK –  29 września

18:15  1. + syna Michała z ok. imienin, + Martynę

 2. + Jana Szewczyka w 1 r. śmierci

3. + Julię Strzyż-Kubiś od Katarzyny i Dariusza Kozłowskich z rodziną


ŚRODA  –  30 września

18:15  1. O beatyfikację o. Mariana Żelazka SVD

 2. + Zenona Kubickiego w 1 r. śmierci

3. ++ z rodziny Ciślak, + Helenę Usowską, + Mariana


CZWARTEK –  01 października: I Czwartek Miesiąca

18:15  1. ++ Mariannę, Joannę, Franciszka i Józefa Słębarskich, ++ Marię i Jana Śramów, ++ Mariannę i Wiktora Matuszak

 2. O Boże bł. i dar zdrowia dla Gertrudy w 75 r. urodzin


PIĄTEK –  02 października: I Piątek Miesiąca

09:00  Chorzy

17:30  Adoracja, Spowiedź św.

18:15  1. O nawrócenie grzeszników

 2. + Franciszka z okazji imienin i w 22 r. śmierci, ++ rodziców i teściów


SOBOTA – 03  października: I Sobota Miesiąca

09:00 Chorzy

10:00 Msza – Adoracja – Różaniec Pierwszosobotni

18:15  1. O Boże bł. dla Małgorzaty i Macieja w 22 r. Sakr. Małżeństwa, dla Julki w 15 r. urodzin, dla Wiktora w 21 r. urodzin

 2. + Henryka Kurczewskiego w 7 r. śmierci

 3. ++ rodziców Zofię i Franciszka Dachterów, ++ Marię i Jana Styczyńskich, ++ z rodziny Zdzynieckich, Jaroszyków, Witałków i Doroszów


04.10. 2020 r. – 27 NIEDZIELA ZWYKŁA

08:00 O Boże bł. dla Ireny i Piotra, i dla całej rodziny w 37 r. Sakr. Małżeństwa

09:30  1. + Mikołaja Klett w 10 r. śmierci, + Bronisława Klett w 5 r. śmierci

 2. O Boże bł. dla Elżbiety i Tomasza, i dla całej rodziny

11:00  1. O Boże bł. i dar zdrowia dla Zdzisławy,  i dla całej rodziny

 2. ++ Marię i Krzysztofa Głuszek w rocznicę śmierci

 3. O Boże bł. dla całej rodziny, Przemysława w 35 r. urodzin, dla Igi w 5 r. urodzin oraz w 10 r. Sakr. Małżeństwa


PONIEDZIAŁEK  –  05 października

18:15  1. ++ Marię i Zeferyna Tefelskich

 2. + Cecylię Wower, ++ z rodziny Wower i Dratwińskich

 3. + Witolda Niewolnego


WTOREK –  06 października

18:15  1. + Franciszka Koziełek w dniu imienin

 2. + Joannę Przybyła

 3. ++ rodziców Teresę i Józefa, ++ z rodziny Zażygalin, Jachowiak, Skowrońskich, ++ Annę Kostrzeewską, Krystynę i Ryszarda Kruger


ŚRODA  –  07 października

18:15  1. O Boże bł. i dar zdrowia dla Izabeli i Stanisława w 25 r. Sakr. Małżeństwa, prosząc o dalszą opiekę Matki Bożej dla całej rodziny

 2. + Mieczysława Piaścik w 29 r. śmierci, ++ rodziców  z obu stron, ++ Jana, Helenę, Mariannę, Andrzeja, Władysławę i Witolda


CZWARTEK –  08 października

18:15  1. Grażyna

 2. + Józefa Mazurek – od rodziny Stuprów i Wójtowiczów (z)


PIĄTEK – 09  października

18:15  1. + ojca Mieczysława Piaścik, ++ z rodziny Piaścik

 2. ++ Andrzeja Janke w 8 r. śmierci, Leokadię i Zdzisławę Kulikowskie, Bolesława Janke

19:30 Krąg Biblijny


SOBOTA – 10  października

16:00 Hnat

18:15  1. O Boże bł. i dar zdrowia dla Jolanty i Józefa, i dla całej rodziny, w 50 r. Sakr. Małżeństwa

 2. Wrembel


11.10. 2020 r. – 28 NIEDZIELA ZWYKŁA– DZIEŃ PAPIESKI

08:00 ++ Stanisławę i Mariana Piwek, ++ z rodziny Schneider i Piwek

09:30  1. Eugenia

 2. ++ Zenona Świerkowskiego, Genowefę i Mariana Rychlewskich i Edmunda Wower, ++ z rodziny

11:00  1. + Pawła Pestka w r. śmierci

 2. O Boże bł. dla Izabeli i Sławomira, i dla całej rodziny,  w 30 r. Sakr. Małżeństwa


PONIEDZIAŁEK  –  12   października

18:15  1. + mamę Lucynę Dzierzewską, dziadków, Mariannę i Kazimierza Kotus, ++ z rodziny Kotusów, Grzesików, Przybylaków, Wronowiczów, Kluczyńskich i Brożewiczów

 2. O Boże bł. dla Mai i Artura, i dla całej rodziny w ich 40 r. urodzin


WTOREK – 13  października: Dzień Fatimski

18:15  1. O Boże bł. i opiekę Matki Najśw. dla III i Męskiej Róży Różańcowej

 2. ++ Edwarda i Irenę z okazji imienin, ++ z rodziny Świerkowskich


ŚRODA  –  14  października

18:15  1. Dziękując za okazane łaski z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej dla syna Bartosza

 2. O Boże bł. dla Ewy w 60 r. urodzin


CZWARTEK – 15  października

18:15  1. ++ mamę Gabrielę i Czesława Weiss, ++ dziadków Weiss i Zerbe

 2. O Boże bł. i dary Ducha Św. dla Michała z okazji 18 r. urodzin


PIĄTEK – 16   października

18:15  1. + Małgorzatę Chwiłkowską w dniu imienin

 2. O Boże bł. dla Iwony i Krzysztofa, i dla całej rodziny,  w 10 r. Sakr. Małżeństwa


SOBOTA – 17   października

15:00 ŚLUB: Paulina i Tomasz

18:15  1. ++ córkę Sylwię i męża Leonarda, ++ z rodziny Szczech, Woźniaków, Mikołajczaków, ++ Zbyszka i Władysławę

 2. ++ Anastazję i Władysława Potapczyńskich, Janinę i Tadeusza Olszanowskich


18.10. 2020 r. – 29 NIEDZIELA MISYJNA

08:00 ++ Michała i Martynę w 7 r. śmierci

09:30  1. + córkę Małgorzatę z okazji imienin i urodzin

 2. O Boże bł. dla Lilianny w 5 r. urodzin, Nikodema w 8 r. urodzin i dla całej rodziny

11:00  1. O Boże bł. i opiekę Matki Najśw. dla Waldemara z okazji urodzin

 2. O Boże bł. i dar zdrowia dla Marka w 60 r. urodzin


PONIEDZIAŁEK  – 19   października

18:15  1. + Stefana Sławińskiego w 17 r. śmierci

 2. ++ Wandę, Felicj i Kazimierza Hącia, ++ Elżbietę i Władysława Sobkowiak


WTOREK – 20  października

18:15  1. O Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla rodziny Kozaneckich, dziękując za otrzymane łaski

 2. + Włodzimierza Sznajder w 3 r. śmierci


ŚRODA  – 21  października

18:15  1. ++ Zofię i Józefa Chojan, ++ z rodziny

 2. O nawrócenie Jana i Jakuba oraz o chrzest dla Emila

3. + Julię Kubiś – od Teresy Będkowskiej z Golęczewa


CZWARTEK –  22  października

18:15  1. Dziękując za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże bł. dla Teresy i Pawła, i całej rodziny, z okazji 59 r. Sakr. Małżeństwa

 2. O Boże bł. i dar zdrowia dla Barbary w 70 r. urodzin


PIĄTEK – 23   października

18:15  1. + Czesława, ++ Wiktora i Mariannę  Matuszak, ++ z rodziny

 2. O Boże bł. dla Filipa w 31 r. urodzin


SOBOTA – 24   października

18:15  1. ++ Krystynę i Edmunda Mieloch, ++ dziadków

 2. ++ Edwarda, Stanisławę i Karola Koza, + Mariana Stawskiego, ++ z obu stron


25.10. 2020 r. – 30 NIEDZIELA

08:00 ++ Antoninę i Franciszka Bartkowiak,++ rodzeństwo, + Jana Dybała

09:30  1. O Boże bł. dla Agnieszki w 25 r. urodzin

 2. O Boże bł. dla Stelli i Romana, i dla całej rodziny, w 12 r. Sakr. Małżeństwa

11:00  1. O Boże bł. i dar zdrowia oraz o opiekę Matki Bożej dla Ewy w 60 r. urodzin

 2. ++ Mariana, Martę i Wojciecha Młodożyńśkich


PONIEDZIAŁEK  – 26   października

18:15  1. ++ z rodziny Nowickich, Weissów i Pietrowiaków

 2. + Antoniego Ciesielskiego w r. śmierci


WTOREK – 27   października

18:15  1. ++ Janusza Świerkowskiego w 15 r. śmierci, Mariannę, Kazimierza, Zenona i Jerzego

 2. ++ Władysławę Piaścik 1 r. śmierci i Jana, ++ z obu stron


ŚRODA  – 28   października

18:15  1. O Boże bł. i dar zdrowia dla Krzysztofa w 60 r. urodzin

 2. O Boże bł. dla Magdaleny w 30 r. urodzin


CZWARTE – 29  października

18:15  1. + Jerzego Romańskiego w 2 r. śmierci

 2. + Janinę Ilską w 15 r. śmierci

 3. ++ Stanisława i Marię Lerczak, + Bronisławę Putas, ++ braci z obu stron


PIĄTEK –  30 października

18:150  1. O beatyfikację o. Mariana Żelazka SVD

 2. ++ Jana i Franciszka Szewczyk, ++ z rodziny

 3. + Agnieszkę Szaban


SOBOTA – 31 października

17:30  Adoracja, powiedź św.

18:15 1. + ojca Tadeusza Pampuch, ++ z rodziny

 2. + Barbarę Bocheńską w 2 r. śmierci, ++ Leona i Adama


01.11. 2019 r. – 31 NIEDZIELA ZWYKŁA –  WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

08:00 ++ z rodziny Chudzińskich, Kubisów, za dusze w czyśćcu cierpiące

09:30  1. O Boże bł. i dar zdrowia dla Franciszka w 5 r. urodzin

 2. ++ Mieczysława i Alinę Czosnyka, ++ z rodziny

13:00  1. O Boże bł. i dar zdrowia dla Kazimiery w 90 r. urodzin

 2. + Kamila Chwiłkowskiego, ++ z rodziny

 3. + Zygmunta Piechowiak w r. śmierci

 4. ++ z rodziny Głuszek, Zawada, Sulowskich, Przybylskich, Trzcińskich i Dybałów

19:00 Różaniec na cmentarzu


PONIEDZIAŁEK  –  02 listopada: Dzień Zaduszny

10:00 1. Hanelik

 2. ++ Andrzeja Spławskiego i Stanisławę Piechowiak

18:15  1. + Andrzeja, ++ rodziców z obu stron, ++ z rodziny

 2. ++ z rodziny Wrońskich, Wójtowiczów, Garbaciaków i Golańczaków


WTOREK –  03 listopada  

18:15  1. ++ z rodziny Kromolickich, Raczyńskich, Cyganczyków i Białków

 2. + Mariana Stawskiego, ++ rodziców Stanisławę i Franciszka Bocheńskich, ++ braci, ++ Pawełka Der i Andrzeja Janke

 3. O Boże bł. i dar zdrowia dla Hieronima w 75 r. urodzin


ŚRODA  –  04 listopada

18:15  1. ++ Zygmunta i Kazimierza w 20 r. śmierci, ++ Dariusza, Romana, Zbigniewa i Henryka

 2. + Małgorzatę Chwiłkowską w dniu urodzin


CZWARTEK –  05 listopada: I Czwartek Miesiąca

18:15  1. ++ Walerię, Antoniego i Tadeusza Celińskich, + Mariannę Rudzińską, ++ z rodziny

 2. ++ z rodziny Hermuła, Nowickich, Drajerczaków, Sobków i Maćkowiaków


PIĄTEK –  06 listopada – I Piątek miesiąca

09:00  Chorzy

17:30 Spowiedź i Adoracja

18:15  1. O nawrócenie grzeszników

 2. O Boże bł. dla Mikołaja w 24 r. urodzin


SOBOTA – 07 listopada – I Sobota miesiąca

09:00  Chorzy

10:00 Msza św. – Adoracja – Różaniec Pierwszosobotni

18:15  1. ++ z rodziny Mielczarków, Roszczyk, Andrzejewskich i Dukat

 2. ++ Magdalenę, Henryka i Adama Kubis, Adele i Stanisława Żóławskich, Edmunda Stolarek


08. 11. 2020 r. – 32 NIEDZIELA – Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym

08:00 ++ z rodziny Kubisów, Markiewiczów, Pietrowiaków i Nowickich

09:30  1. O Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla Weroniki z okazji 25 r. urodzin

 2. O Boże bł. dla Gabrysi w 5 r. urodzin

11:00  1. + Cecylię Grzesińską w 11 r. śmierci, ++ Katarzynę, Hannę, Zdzisława i Mieczysława Grzesińskich

 2. ++ z rodziny Żebrowskich, Szymkowiak, Kajów i Nowaków

 3. O Boże bł. i dar zdrowia dla Julii i Tadeusza w 65 r. Sakr. Małżeństwa


PONIEDZIAŁEK  –  09 listopada

18:15  1. ++ Franciszka i Jana Szewczyk, ++ z rodziny

 2. ++ Antoniego, i Helenę Jabkowskich, Leona i Józefę, Wachowiak, Janinę Tam i Jacka Kowalskiego


WTOREK –  10 listopada

17:00  1. W intencji Ojczyzny

 2. ++ rodziców Marię w 38 r. śmierci, Kazimierza w 55 r. śmierci, Leona w 10 r. śmierci, + siostrę Danutę


ŚRODA  –  11 listopada – DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI

10:00  1.  ++ z rodziny Jerzewskich i Paterków

 2. + męża Stefana, ++ rodziców, + brata Henryka, ++ z obu stron

18:15 1. + Wandę Kaczmarczyk, ++ z rodziny Ciślak

 2. + Joannę Grala w 5 r. śmierci, ++ Kazimierę i Antoniego Dachtera, Walentynę i Stanisława Grala


CZWARTEK –  12 listopada

18:15  1. O Boże bł. dla Patrycji i Łukasza, i dla syna Wiktora, w 15 r. Sakr. Małżeństwa

 2. + Felicję Wrona, ++ z rodziny z obu stron


PIĄTEK –  13 listopada

18:15  1. ++ z rodziny Płatków i Walkowskich

 2. + Klarę w 22 r. śmierci i + Bernarda Panek, ++ Zdzisława, Mariana, Jana i Zygmunta.

19:30 KRĄG BIBLIJNY


SOBOTA – 14 listopada

18:15  1. + Renate Ciosek

 2. + Jana Dybała


15.11. 2020 r. – 33 NIEDZIELA ZWYKŁA

08:00 O Boże bł. dla Ilony i Adama, i dla całej rodziny, w 30 r. Sakr. Małżeństwa

09:30  1. + Janusza Jędrykę

 2. ++ Henryka Miklaszewskiego i Józefa Drausowskiego, ++ z rodziny

11:00  1. ++ Marię i Juliusza, ++ z rodz. Sznajder, Andrzejewskich, ++ Mariana Janke i Andrzeja Kubiś

 2. ++ Stefanię, Stefana i Lecha Kozłowskich,  Renatę i Władysława Balik, Franciszka i Jadwigę Toska, ++ z rodziny


PONIEDZIAŁEK  –  16 listopada

18:15  1. + Sylwię Hyblewską w 9 r. urodzin, ++ z obu stron

 2. + wujka ks. kanonika Witolda Stolarczyka, ++ z rodziny Gębka i Janickich


WTOREK –  17 listopada

18:15 1. + Stanisława ( z 06.07/12.05)

 2. ++ z rodziny Gębków i Krzyśków


ŚRODA  –  18 listopada

18:15  1. O Boże bł. dla Andrzeja w 50 r. urodzin

 2. O Boże bł. dla Zigniewa i dla dzieci i ich rodzi


CZWARTEK –  19 listopada

18:15  1. + Joannę Przybyła

 2. ++ Adama i Ildefonsa Kryszak w r. śmierci

 3. + Mariannę Jędrzejczak w 1 r. śmierci, ++ z rodziny z obu stron


PIĄTEK –  20 listopada

18:15  1. ++ Janinę, Henrykę i Stanisława Warzybok, ++ z rodziny

 2. ++ Franciszka Koziełek w r. śmierci


SOBOTA – 21 listopada: Ofiarowanie NMP

15:00 O Boże bł. i dar zdrowia dla Eugenii w 90 r. urodzin

18:15  1. ++ Bolesława i Andrzeja Janke

 2. ++ Janusza Świerkowskiego, Mariannę, Kazimierza, Zenona i Jerzego


22.11. 2020 r. – NIEDZIELA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

08:00 ++ rodziców, ++ z rodzin Majchrzaków, Świerkowskich, ++ Wojciecha Braciszewskiego, Franciszka Kubacha, Kazimierę i Mariana Piotrów, Ewę Sobolewską

09:30  1. + Andrzeja Kubiś w dniu urodzin

 2. ++ z rodziny Klause, Siweckich, Leśniczaków i Janiaków, + Małgorzatę Popkowską

11:00  1. ++ z rodziny Wójtowiczów, Mazurków i Garbaciaków

 2. Górka

 3. O Boże bł. i dar zdrowia dla mamy Cecylii w  dniu imienin


PONIEDZIAŁEK  –  23 listopada

18:15  1. O Boże bł. i dar zdrowia dla mamy Barbary w dniu urodzin

 2. ++ z rodziny Zbierskich, Garbaciaków i Matuszaków


WTOREK –  24 listopada

18:15  1. ++ Zofię i Jana Hermann, ++ z rodziny Hermann, + Stanisława Malinowskiego

 2. + córką Katarzynę Gębka, + ciocię Marię Michalską

 3. + Jan Minta – od brata Leonarda z rodziną (z)


ŚRODA  –  25 listopada

18:15  1. O Boże bł. dla Rafała w 40 r. urodzin

 2. + Andrzeja Kubiś


CZWARTEK –  26 listopada

18:15  1. O Boże bł. dla Dawida w 30 r. urodzin, i dla całej rodziny

 2. ++ z rodziny Wawrzyniak, Przybyła, Kwiatkowskich i Janowskich


PIĄTEK –  27 listopada

18:15  1. ++ Annę i Kazimierza Nowak, ++ rodziców i rodzeństwo z obu stron

 2. Ewa K


SOBOTA – 28 listopada

18:15  1. + Elżbietę Przybylską

 2. + Urszulę Czachor w 23 r. śmierci


29. 11. 2020 r. – I NIEDZIELA ADWENTU

08:00 ++ Stanisława, Henrykę, Danutę Hnat, + Zdzisława Kurczewskiego

09:30  1. O Boże bł. dla Janusza w 33 r. urodzin dziękując za otrzymane łaski

 2. + męża Franciszka Antkowiaka z okazji urodzin i imienin, + Zofię Antkowiak

11:00  1. + Walentego Piechota, ++ z rodziny Piechota, Koniecznych i Wrembel

 2. ++ Stanisławę i Leona Borkowskich, ++ Stanisławę i Tadeusza Kozaneckich


PONIEDZIAŁEK  –  30 listopada

18:15  1. O beatyfikację o. Mariana Żelazka SVD

 2. O Boże bł. i dar zdrowia dla Sylwestra

 3. + Stanisława w r. śmierci, ++ rodziców z obu stron


WTOREK –  01 grudnia

18:15  1. + Marię Suszczyńską w 14 r. śmierci, ++ z rodziny

 2. O Boże bł. dla Iwony w 50 r. urodzin


ŚRODA  – 02 grudnia

18:15  1. R. Nowak T.

 2. + Barbarę Bocheńską z okazji urodzin i imienin, ++ Leona i Adama


CZWARTEK – 03 grudnia: I Czwartek Miesiąca:

18:15  1. + Joannę Przybyła

 2. ++ rodziców z rodziny Wielgus i Goles


PIĄTEK –  04 grudnia – I Piątek

09:00 CHORZY

17:30 Adoracja Najśw. Sakramentu / Spowiedź św.

18:15  1. O Boże bł. i dar zdrowia dla mamy Barbary w dniu imienin

 2. O nawrócenie grzeszników


SOBOTA – 05 grudnia – I Sobota Miesiąca

09:00 CHORZY

10:00 Msza – Adoracja – Różaniec Pierwszosobotni

18:15  1. ++ Annę Duda w 15 r. śmierci i Władysława, ++ Annę i Józefa Siedleckich

 2. + Barbarę Turowską w 1 r. śmierci, + Edwarda w 8 r. śmierci


06.12. 2020 r. – II NIEDZIELA ADEWNTU –  św. Mikołaja

08:00 + Adama Kubisa w r. śmierci

09:30  1. ++ Jana Tecława i Franciszka Pierzchlewicza w dniu imienin

 2. + Martynę w dniu urodzin, + mamę Barbarę

11:00 1. + Katarzynę Grzesińską w 13 r. śmierci, Hannę, Cecylię, Mieczysława i Zdzisława Grzesińskich

 2. O Boże bł. i dary Ducha Świętego dla Kacpra w 19 r. urodzin

 3. O Boże bł. i dar zdrowia dla Poli z okazji Sakr. Chrztu św. i 1 roczka

CHRZEST: Pola Białoskurska


PONIEDZIAŁEK  –  07 grudnia

18:15  1. ++ Genowefę i Mariana Rychlewskich, Mariannę i Romana Spławskich

  2. ++ Zenona, dziadków Sydow i Józefa Gronowskiego


WTOREK –  08 grudnia: Niepokalanego Poczęcia NMP

11:30 Msza św.:

  1. + babcię Mariannę Łakomą
  2. ++ Mariannę, Władysławę, i Jana Łaszkiewiczów, + Eugenię Kostańską

12:00 – 13:00 Godzina Święta – Adoracja

18:15  1. O Boże bł. dla wnuczki Zosi

  2. ++ Martę, Jana, Bolesława i Adama Majów, ++ Wandę i Antoniego Waligórskich


ŚRODA  –  09 grudnia

18:15  1. O Boże bł. dla Wojciecha w 25 r. urodzin

 2. O Boże bł. dla Krysi w 12 r. urodzin


CZWARTEK –  10 grudnia

18:15  1. Ewa

 2. ++ Zygmunta, Jadwigę i Józefa Piechowiak, ++  Annę i Zygmunta Gralak, ++ z rodz. Zauszniewskich


PIĄTEK –  11 grudnia

18:15  1. ++ Barbarę i Wiktora Dukat, ++ z rodziny Wower i Matuszak

 2. + Ewę Jankowską w 4 r. śmierci

3. O Boże bł. i dary Ducha Świętego dla Mateusza w 15 r. urodzin

19:30 Krąg Biblijny


SOBOTA – 12 grudnia

18:15  1. + babcię Eleonorę w r. śmierci, ++ Romana, Mariana, rodziców i dziadków, ++ z rodz. Błochów, Kubickich i Dziedzic

 2. ++ ojca Alfonasa w 18 r. śmierci i mamę Elżbietę Kaczmarek, ++ z rodziny Stańdów, Wójcików, Kaczmarków i Szymanków


13.12. 2020 r. – III NIEDZIELA ADWENTU

08:00 ++ Łucję w 10 r. śmierci i Michała Jankowskich, ++ Władysławę i Władysława Szarek, ++ z rodziny

09:30 1. + Mariannę Rybarczyk w 31 r. śmierci, ++ Zygmunta Rybarczyk, Halinę Seredyn, Stefanię i Jana Jercha, Martynę Kopaniarz i Michała Jankowskiego, ++ z obu stron

 2. O Boże bł. i dar zdrowia dla Łukasza z okazji urodzin i dla całej rodziny o dar łask

11:00 1. ++ rodziców Władysławę i Edwarda Stanieckich, ++ siostrę Mieczysławę i Grzegorza Maciejowskiego

 2. + Jana Deseckiego


PONIEDZIAŁEK  –  14 grudnia

18:15  1. + babcię Krystyn w 6 r. śmierci

 2. + mamę Teofilę w r. śmierci, ++ z obu stron


WTOREK –  15 grudnia

18:15  1. ++ Stanisława i Zofię, ++ z rodziny

 2. ++ Wandę i Edmunda Grobelnych, Józefę i Jana Marców, ++ z obu stron


ŚRODA  –  16 grudnia

18:15  1. ++ rodziców Jadwigę i Jana Owczarzak

 2. ++ z rodziny Grzeszczak, Jabkowskich i Kowalskich


CZWARTEK –  17 grudnia

18:15  1. + Kazimierza Szudera, ++ z obu stron

 2.


PIĄTEK –  18 grudnia

18:15  1. + Mariana Świerkowskiego, Zenona Kubachę, ++ rodziców z obu stron, ++ z rodziny

 2. ++ Agnieszkę i Henryka Szaban, Edmunda i Wandę Grobelnych


SOBOTA – 19 grudnia

18:15  1. + Adriana Dura w dniu urodzin

 2. ++ Aureliusza Buczkowskiego, Leokadię i Eugeniusza Kulmińskich, ++ z rodziny


20.12. 2020 r. – IV NIEDZIELA ADWENTU

08:00 ++ Mirosława, Władysławę, Antoniego, Janinę Gorzelannych, ++ z rodziny Klucha

09:30  1. Eugenia

 2. ++ z rodziny Szewczyk, Grobelnych i Koziełków

11:00  1. Górka

 2. + Stanisława Kaczmarka w 3 r. śmierci

SPOWIEDŹ ŚWIĄTECZNA: 16:00 – 17:30; 18:00 – 19:00


PONIEDZIAŁEK  – 21 grudnia

18:15  1. ++ Franciszka i Czesława Zacholskich, + Witolda Niewolnego, ++ z rodziny Zacholskich i Niewolnych

 2. + Kazimierza Gralińskiego


WTOREK –  22 grudnia

18:15 1. + Jolantę Lurc, Łucję Gorzyńską i Tomasza Powąskiego

 2. ++ Anielę, Rafała, Alojzego Grzeszczak, ++ Konrada Wajgla, Antoniego i Helenę Jabkowskich


ŚRODA  –  23 grudnia

18:15 1. + Zenona Łukowskiego w 15 r. śmierci, ++ z obu stron

 2. O Boże bł. i dary Ducha Św. dla Marty w 19 r. urodzin


CZWARTEK –  24 grudnia: WIGILIA BOŻEGO NARODZENIA

22:00  1. PASTERKA: 1. + Adama Kubis w dniu imienin

 2.

24:00  1. PASTERKA: 1. O Boże bł. i opiekę Matki Najśw. dla rodziny Bożeny i Roberta

 2.


PIĄTEK –  25 grudnia: BOŻE NARODZENIE

09:30 1. + Zdzisława Kurczewskiego w 7 r. śmierci, + Grzegorza Pawełczak w 3 r. śmierci

 2. ++ rodziców Zofię i Józefa Chojan, ++ z rodziny

11:00  1. O Boże bł. i dar zdrowia dla Elżbiety i Stanisława, i dla całej rodziny, w 50 r. Sakr. Małżeństwa, oraz dla Szymona w 18 r. urodzin

 2. + Alinę Czosnyka w 2 r. śmierci – od męża z dziećmi

 3. ++ z rodziny Muzyka, Adamczewskich, Medolińskich, Skorwider, Lusina, Juszczak, Antkowiak i Kubiak


SOBOTA – 26 grudnia: ŚW. SZCZEPANA

08:00 + Jana Jabkowskiego w 5 r. śmierci, ++ Jana i Piotra Jabkowskich, Rajmunda Kudlińskiego, + z rodziny Popielów

09:30 1. Aldona

 2. Dziękczynna za otrzymane łaski w roku 2020, prosząc o Boże bł. i opiekę Matki Bożej na nowy 2021 rok

11:00 1. + Michalinę i Andrzeja Bonek, ++ Marię i Henryka Kubala, + Stanisławę Cejba

 2. ++ Szczepana, Stanisława i Henryka Bączkowskich, ++ z rodziny Bączkowskich, Cygan, Adamczewskich, Muzyka i Zaranek

CHRZTY: Adam Waszkiewicz


27.12. 2020 r. – NIEDZIELA: Świętej Bożej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa

08:00 ++ Teresę i Kazimierza Bejma, Helenę, Franciszka i Romana Minta

09:30 1. O Boże bł. i dar zdrowia dla Ireny i Jerzego w 35 r. Sakr. Małżeństwa

 2. + Józefa Mazurek – od Krystyny Koziełek i rodziny Suchorowskich

11:00  1. O Boże bł. i dar zdrowia dla Tomasza z okazji 50 r. urodzin, dziękując za otrzymane łaski

 2. O Boże bł. dla rodziny Lektarskich


PONIEDZIAŁEK  –  28 grudnia

09:00 O Boże bł. dla wnuczki Nadii z okazji urodzin


WTOREK –  29 grudnia

09:00.


ŚRODA  –  30 grudnia –  św. Młodzianków Męczenników

09:00 1. O beatyfikację o. Mariana Żelazka SVD

 2. Hanelik


CZWARTEK –  31 grudnia 2020 r. – KONIEC ROKU 2020 !!!

17:00  1. ++ Wandę i Jana Andrzejewskich, ++ z rodziny Andrzejweskich i Schneider

 2.


INTENCJE MSZALNE – 01. 01. 2021 r. – Czytania; „B. I.”

PIĄTEK  –  01 stycznia 2021 roku:  BOŻEJ RODZICIELKI MARYI

09:30  1.

11:00  1. O Boże bł. i dar zdrowia dla Henryka w 70 r. urodzin

17:00 1. + Mieczysława Czosnyka w dniu imienin

 2.


SOBOTA – 02 stycznia

10:00 Adoracja Najśw. Sakramentu, Różaniec św., Msza św.

18:15 1. O Boże  bł. dla Joanny i Sebastiana, i dla całej rodziny, w 20 r. urodzin Sakr. Małżeństwa

 2.


03.01. 2021 r. – NIEDZIELA

08:00

09:30 1.

11:00 1. O Boże bł. i dar zdrowia dla Alicji i Andrzeja, i dla całej rodziny, w 40 r. Sakr. Małżeństwa

  2. O Boże bł. i dar zdrowia dla Teresy w 61 r. urodzin


PONIEDZIAŁEK  –  04 stycznia

09:00  


WTOREK –  05 stycznia

09:00


ŚRODA  –  06 stycznia – UROCZYSTOSĆ TZRECH KRÓLI

08:00 ++ ojca Jana Dybała i ojca chrzestnego Alojzego Dybała

09:30 1.

11:00 1.


CZWARTEK –  07 stycznia

09:00


PIĄTEK –  08 stycznia

09:00

19:30 Krąg Biblijny


SOBOTA – 09 stycznia

18:15 1.  


10. 01. 2021 r. –   NIEDZIELA – CHRZEST PAŃSKI

08:00 – R. Elżbieta

09:30  1.

11:00  1. O Boże bł. dla Urszuli i Stefana, i dla całej rodziny, w 45 r. Sakr. Małżeństwa


PONIEDZIAŁEK  –  11 stycznia

09:00


WTOREK –  12 stycznia

09:00


ŚRODA  –  13 stycznia

09:00


CZWARTEK –  14 stycznia

09:00


PIĄTEK –  15 stycznia

09:00


SOBOTA – 16 stycznia

18:15

 


17. 01. 2021 r. – II NIEDZIELA  

08:00

09:30 1.

11:00  1. + Witolda Niewolnego od żony Stanisławy


PONIEDZIAŁEK  –  18 stycznia

09:00


WTOREK –  19 stycznia 

09:00

 


 

ŚRODA  –  20 stycznia

09:00  


CZWARTEK –  21 stycznia – DZIEŃ BABCI

09:00   


PIĄTEK –  22 stycznia – DZIEŃ DZIADKA

09:00    


SOBOTA – 23 stycznia

18:15 1.


24. 01. 2021 r. – III NIEDZIELA ZWYKŁA

08:00 

09:30  1.

11:00  1.


PONIEDZIAŁEK  – 25 stycznia

09:00


WTOREK –  26 stycznia

09:00 


ŚRODA  –  27 stycznia

09:00


CZWARTEK –  28 stycznia

09:00


SOBOTA – 30  stycznia

18:15 1. O beatyfikację o. Mariana Żelazka SVD


31.01. 2021 r. –  4 NIEDZIELA

08:00  R.Elżbieta

09:30  1.

11:00  1.


PONIEDZIAŁEK  –  01 lutego

18:15  1.


WTOREK –  02 lutego – OFIAROWANIE PAŃSKIE

10:00 1. + Konrada Hoppe w dniu urodzin

18:15 1.


ŚRODA  –  03 lutego

18:15  1.


CZWARTEK –  04 lutego: I Czwartek

18:15  1.


PIĄTEK –  05 lutego: I Piątek

17:30 Adoracja Najśw. Sakramentu – Spowiedź św.

18:15 1. O nawrócenie grzeszników

 2.


SOBOTA – 06  lutego: I Sobota

10:00 Adoracja Najśw. Sakramentu, Różaniec św., Msza św.

18:15 1.


07. 02. 2021 r. – 5 NIEDZIELA ZWYKŁA

08:00

09:30  1. + Witolda Niewolnego – od syba Grzegorza z rodziną

11:00  1. + Anne Dukat (z)


PONIEDZIAŁEK  –  08 lutego

18:15  1.


WTOREK –  09 lutego

18:15  1.


ŚRODA  –  10 lutego

18:15  1.


CZWARTEK –  11 lutego

18:15  1.


PIĄTEK –  12 lutego

18:15 1.

19:30 Krąg Biblijny


SOBOTA – 13  lutego

18:15 1.


14. 02. 2021 r. – 6 NIEDZIELA

08:00

09:30  1.

11:00  1.


PONIEDZIAŁEK  –  15 lutego

18:15 1.


WTOREK –  16 lutego

18:15  1.


ŚRODA  – 17 lutego – POPIELEC

18:15  1.


CZWARTEK –  18 lutego

18:15  1.


PIĄTEK –  19 lutego

18:15


SOBOTA – 20  lutego

18:15 1.


21. 02. 2021 r. – I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

08:00

09:30  1.

11:00  1.


PONIEDZIAŁEK  –  22 lutego

18:15 1. + Konrada Hoppe w 39 rocznicę śmierci

 2.


WTOREK –  23 lutego

18:15 1.


ŚRODA  –  24 lutego

18:15 1.


CZWARTEK –  25 lutego

18:151.


PIĄTEK – 26 lutego

18:15  


28. 02. 2021 r. – II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

08:00

09:30 1.

11:00 1. O beatyfikację o. Mariana Żelazka SVD

 2.


PONIEDZIAŁEK  –  01 marca

18:15  


WTOREK –  02 marca

18:15  1.


ŚRODA –  03 marca

18:15  1.


CZWARTEK –  04 marca: I Czwartek

18:15  1.


PIĄTEK –  05 marca: I Piątek

17:30 Adoracja, Spowiedź

18:15 1. O nawrócenie grzeszników


SOBOTA – 06 marca: I Sobota

10:00 Adoracja Najśw. Sakramentu, Różaniec św., Msza św.

18:15 1.


07. 03. 2021 r. – 3 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

08:00   1.

09:30  1.

11:00  1. + Witolda Niewolnego – od rodziny Zacholskich i Krysiak


PONIEDZIAŁEK  –  08 marca

18:15 1.


WTOREK –  09 marca

18:15  1.


ŚRODA  –  10 marca

18:15  1.


CZWARTEK –  11 marca

18:15   1.


PIĄTEK –  12 marca

18:15 1.

19:30 Krąg Biblijny


SOBOTA – 13 marca

18:15 1.


14. 03. 2021 r. – 4 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

08:00

09:30  1.

11:00  1.


PONIEDZIAŁEK  –  15 marca

18:15 1.


WTOREK –  19 marca

18:15  1.


ŚRODA  –  17 marca

18:15  1.


CZWARTEK –  18 marca

18:15  1.


PIĄTEK –  19 marca: św. Józefa Oblubieńca NMP

18:15 1.


SOBOTA – 20 marca

18:15 1.


21. 03. 2021 r. – 5 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

08:00

09:30  1.

11:00  1.


PONIEDZIAŁEK  –  22 marca:  

18:15 1.


WTOREK –  23 marca

18:15  1.


ŚRODA  –  24 marca:  

18:15  1.


CZWARTEK –  25 marca

18:15  1.


PIĄTEK –  26 marca

18:15 1.


SOBOTA – 27 marca

18:15 1.


28. 03. 2021 r. – NIEDZIELA PALMOWA

08:00

09:30  1.

  1.  

11:00  1.


WIELKI PONIEDZIAŁEK  –  29 marca

18:15 1.


WIELKI WTOREK –  30 marca

18:15  1. O beatyfikację o. Mariana Żelazka SVD


WIELKA ŚRODA  –  31 marca

18:15  1.


WIELKI CZWARTEK –  01 kwietnia

18:15  1.  


WIELKI PIĄTEK –  02 kwietnia

15:00 DROGA KRZYŻOWA

18:15 NABOŻEŃSTWO

 


WIELKA SOBOTA – 03 kwietnia

20:00 MSZA ŚWIĘTA


04. 04. 2021 r. – NIEDZIELA WIELKANOCNA

06:00 REZUREKCJA

09:30 1. Elżbieta

11:00  1.


PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY –  05 kwietnia

08:00

09:30 1.

11:00  1.

CHRZTY:


WTOREK –  06 kwietnia

18:15  1.


ŚRODA  – 07 kwietnia

18:15  1.


CZWARTEK –  08 kwietnia

18:15  1.


PIĄTEK –  09 kwietnia

18:15 1.

19:30 Krąg Biblijny


SOBOTA – 10 kwietnia

18:15 1.


11. 04. 2021 r. – NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

08:00

09:30  1

11:00  1.


PONIEDZIAŁEK –  12 kwietnia

18:15


WTOREK –  13 kwietnia

18:15  1.


ŚRODA  –  14 kwietnia

18:15  1.


CZWARTEK –  15 kwietnia

18:15  1.


PIĄTEK –  16 kwietnia

18:15 1.


SOBOTA – 17 kwietnia

18:15 1.


18. 04. 2021 r. – 3 NIEDZIELA WIELKANOCNA

08:00 1.

09:30 1.

11:00  1.


PONIEDZIAŁEK –  19 kwietnia

18:15


WTOREK –  20 kwietnia

18:15  1.


ŚRODA  –  21 kwietnia

18:15  1.


CZWARTEK –  22 kwietnia

18:15  1.


PIĄTEK –  23 kwietnia

18:15 1.


SOBOTA – 24 kwietnia

18:15 1.


25. 04. 2021 r. – 4 NIEDZIELA WIELKANOCNA

08:00

09:30  1.

11:00  1.


PONIEDZIAŁEK  –  26 kwietnia

18:15 1.


WTOREK –  27 kwietnia

18:15  1.


ŚRODA  –  28 kwietnia

18:15  1.


CZWARTEK –  29 kwietnia

18:15 1.


PIĄTEK –  30 kwietnia:

18:15 1. O beatyfikację o. Mariana Żelazka SVD


SOBOTA 01 maja: I Sobota Miesiąca

10:00 Adoracja Najśw. Sakramentu, Różaniec św., Msza św.

18:15 1.


02. 05. 2021 r. – 5 NIEDZIELA WIELKANOCNA

08:00

09:30 1.

11:00  1.


PONIEDZIAŁEK  –  03 maj:  NMP Królowej Polski

08:00

09:30

11:00


WTOREK –  04 maja;  

18:15 1.


ŚRODA  –  05 maja

18:15 1.


CZWARTEK –  06 maja: I Czwartek Miesiąca

18:15  1.


PIĄTEK –  07 maja: I Piątek Miesiąca

17:30 SPOWIEDŹ i ADORACJA

18:15 1. O nawrócenie grzeszników

 2.


SOBOTA – 08 maja

18:15 1.


09. 05. 2021 r. – 6 NIEDZIELA WIELKANOCNA

08:00

09:30  1.

11:00 1.


PONIEDZIAŁEK  –  10 maja  

18:15 1.


WTOREK –  11 maja

18:15  1.


ŚRODA  –  12 maja

18:15  1.


CZWARTEK –  13 maja – DZIEŃ FATIMSKI

18:15  1. O Boże bł. i opiekę Matki Najśw. dla I Róży Różańcowej


PIĄTEK –  14 maja

18:15 1.


SOBOTA – 15 maja

18:15 1.


16. 05. 2021 r. – 7 NIEDZIELA WIELKANOCNA – WNIEBOWSTĄPIENIE PASKIE – I KOMUNIA ŚWIĘTA

08:00

09:30  1

11:00 O Boże bł. dla dzieci przyjmujących pierwszy raz Komunię Świętą


PONIEDZIAŁEK  –  17 maj

18:15 1.


WTOREK –  18 maja

18:15  1.


ŚRODA  –  19 maja

18:15  1.


CZWARTEK –  20 maja

18:15  1.


PIĄTEK –  21 maja

18:15 1.


SOBOTA – 22 maja

18:15 1.


23. 05. 20211 r. – NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

08:00 R. Elżbieta

09:30  1

11:00  1.


PONIEDZIAŁEK  –  24 maja

18:15 1.


WTOREK –  25 maja

18:15 1.


ŚRODA  –  26 maja

18:15  1.


CZWARTEK –  27 maja

18:15 1.


PIĄTEK –  28 maja

18:15 1.


SOBOTA –  29 maja

18:15 1.


30. 05. 2021 r. – NIEDZIELA TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ – ODPUST

08:00      

09:30  1

12:15  1. O beatyfikację o. Mariana Żelazka SVD

 2.


PONIEDZIAŁEK  – 31 maja

18:15 1.


WTOREK –  01 czerwca: DZIEŃ DZIECKA

18:15  1.


ŚRODA  –  02 czerwca

18:15  1.


CZWARTEK –  03 czerwca: I Czwartek Miesiąca – BOŻE CIAŁO

08:00  1.

10:00  1.

PROCESJA


PIĄTEK –  04 czerwca: I Piątek Miesiąca

17:30 Adoracja Najśw, Sakramentu, Spowiedź pierwszopiątkowa

18:15 1. O nawrócenie grzeszników

 2.


SOBOTA – 05 czerwca I Sobota Miesiąca

10:00 Adoracja Najśw. Sakramentu, Różaniec św., Msza św.

18:15 1.


06. 06. 2021 r. – 10 NIEDZIELA ZWYKŁA

08:00

09:30  1.

11:00 1.


PONIEDZIAŁEK  –  07 czerwca

18:15  1. O Boże bł. dla mamy, rodziny, przyjaciół, darczyńców z okazji urodzin


WTOREK – 08 czerwca

18:15  1.


ŚRODA  –  09 czerwca

18:15  1.


CZWARTEK –  10 czerwca

18:15  1.


PIĄTEK –  11 czerwca

18:15  1.


SOBOTA – 12 czerwca

18:15  1.


13. 06. 2021 r. – 11 NIEDZIELA ZWYKŁA – DZIEŃ FATIMSKI

08:00

09:30  1.

11:00  1. O Boże bł. dla II R. R.

 2.


PONIEDZIAŁEK  –  14 czerwca

18:15  1.


WTOREK –  15 czerwca

18:15  1.


ŚRODA  –  16 czerwca

18:15  1.


CZWARTEK –  17 czerwca

18:15 1.


PIĄTEK –  18 czerwca

18:15  1.


SOBOTA – 19 czerwca

?? ŚLUB: Adrianna, Michał

16:30 ŚLUB: Laura; Adam

18:15  1.


20.06. 2021 r. – 12 NIEDZIELA ZWYKŁA

08:00

09:30  1.

11:00  1.


PONIEDZIAŁEK  –  21 czerwca

18:15  1.


WTOREK –  22 czerwca

18:15  1.


ŚRODA  –  23 czerwca

18:15  1.


CZWARTEK –  24 czerwca

18:15  1.


PIĄTEK –  25 czerwca

18:15  1.


SOBOTA – 26 czerwca:

18:15  1.


27. 06. 2021 r. – 13 NIEDZIELA ZWYKŁA

08:00

09:30  1.

11:00  1.


PONIEDZIAŁEK  –  28 czerwca

18:15  1.


WTOREK –  29 czerwca :  śwśw. Piotra i Pawła

18:15  1.


ŚRODA  –  30 czerwca

18:15  1. O beatyfikację o. Mariana Żelazka SVD

 2.


CZWARTEK –  01 lipca: I Czwartek Mieisąca

18:15  1.


PIĄTEK –  02 lipca: I Piątek Miesiąca

17:30 Adoracja Najśw. Sakramentu, Spowiedź pierwszopiątkowa

18:15  1. O nawrócenie grzeszników

 2.


SOBOTA – 03 lipca: I Sobota Miesiąca

10:00 Różaniec, Adoracja, Msza św.

18:15  1.


04.07. 2021 r. – 14 NIEDZIELA ZWYKŁA

08:00

09:30  1.

11:00  1.


PONIEDZIAŁEK  –  05 lipca

18:15  1.


WTOREK –  06 lipca

18:15  1.


ŚRODA  –  07 lipca

18:15  1.


CZWARTEK –  08 lipca

18:15  1.


PIĄTEK – 09 lipca

18:15  1.


SOBOTA – 10 lipca:  

18:15


11.07. 2021 r. – 15 NIEDZIELA ZWYKŁA

08:00

09:30  1.

11:00  1.


PONIEDZIAŁEK  –  12 lipca

18:15  1.


WTOREK –  13 lipca: Dzień Fatimski

18:15  1. O Boże bł. i opieką Matki Najśw. dla III R. R.

 2.


ŚRODA  –  14 lipca:

18:15  1.


CZWARTEK –  15 lipca

18:15  1.


PIĄTEK –  16 lipca

18:15  1.


SOBOTA – 17 lipca

18:15  1.


18.07. 2021 r. – 16 NIEDZIELA ZWYKŁA

08:00

09:30  1.

11:00  1.


PONIEDZIAŁEK  –  19 lipca

18:15  1.


WTOREK –  20 lipca

18:15  1.


ŚRODA  –  21 lipca

18:15  1.


CZWARTEK –  22 lipca

18:15  1.


PIĄTEK –  23 lipca

18:15 1.


SOBOTA – 24 lipca

18:15  1.


25.07. 2021 r. – 17 NIEDZIELA ZWYKŁA

08:00

09:30  1.

11:00  1.


PONIEDZIAŁEK  – 26 lipca

18:15  1.


WTOREK –  27 lipca

18:15  1.


ŚRODA  –  28 lipca

18:15  1.


CZWARTEK – 29 lipca

18:15  1.


PIĄTEK –  30 lipca

18:15  1. O beatyfikację o. Mariana Żelazka SVD

 2.


SOBOTA – 31 lipca

18:15  1.


01.08. 2021 r. – 18 NIEDZIELA ZWYKŁA

08:00

09:30  1.

11:00  1.


PONIEDZIAŁEK  –  02 sierpnia

18:15  1.


WTOREK –  03 sierpnia

18:15  1.


ŚRODA  –  04 sierpnia

18:15  1.


CZWARTEK –  05 sierpnia: I Czwartek Miesiąca

18:15  1.


PIĄTEK –  06 sierpnia: I Piątek Miesiąca

17:30  Adoracja, Spowiedź św.

18:15  1. O nawrócenie grzeszników

 2.


SOBOTA – 07 sierpnia: I Sobota Miesiąca

10:00 Adoracja Najśw. Sakramentu, Różaniec św., Msza św.

18:15  1.


08.08. 2019 r. – 19 NIEDZIELA ZWYKŁA

08:00

09:30  1.

11:00  1.


PONIEDZIAŁEK  –  09 sierpnia

18:15  1.


WTOREK – 10 sierpnia

18:15  1.


ŚRODA  –  11 sierpnia

18:15  1.


CZWARTEK –  12 sierpnia–

18:15


PIĄTEK –  13 sierpnia: Dzień Fatimski

18:15  1. O Boże bł. dla MĘSKIEJ R.R.

 2.


SOBOTA – 14 sierpnia

18:15  1.


15.08. 2021 r. – 20 NIEDZIELA ZWYKŁA – WNIEBOWZIĘCIE  NMP

08:00 R. Waldek

09:30

11:00


PONIEDZIAŁEK  –  16 sierpnia

18:15  1.


WTOREK –  17 sierpnia

18:15  1.


ŚRODA  –  18 sierpnia

18:15  1.


CZWARTEK – 19 sierpnia

18:15  1.


PIĄTEK –  20 sierpnia

18:15  1.


SOBOTA – 21 sierpnia

18:15  1.


22.08. 2021 r. – 21 NIEDZIELA ZWYKŁA

08:00

09:30  1.

11:00  1.


PONIEDZIAŁEK  –  23 sierpnia

18:15  1.


WTOREK –  24 sierpnia

18:15  1.


ŚRODA  –  25 sierpnia

18:15  1.


CZWARTEK –  26 sierpnia – NMP Częstochowskiej

18:15  1.


PIĄTEK –  27 sierpnia

18:15  1.


SOBOTA – 28 sierpnia

18:15  1.


29.08. 2021 r. – 22 NIEDZIELA ZWYKŁA

08:00

09:30  1.

11:00  1.


PONIEDZIAŁEK  –  30 sierpnia

18:15  1. O beatyfikację o. Mariana Żelazka SVD

 2.


WTOREK –  31 sierpnia

18:15  1.


ŚRODA  –  01 września

18:15  1.


CZWARTEK –  02 września; I Czwartek Miesiąca

18:15  1.


PIĄTEK –  03 września; I Piątek Miesiąca

17:30  Adoracja, Spowiedź św.

18:15  1. O nawrócenie grzeszników

 2.


SOBOTA – 04 września: I Sobota Miesiąca

10:00 Adoracja Najśw. Sakramentu, Różaniec św., Msza św.

18:15  1.


05.09. 2021 r. – 23 NIEDZIELA ZWYKŁA

08:00

09:30  1.

11:00  1.


PONIEDZIAŁEK  –  06 września

18:15  1.


WTOREK – 07 września

18:15  1.


ŚRODA  –  08 września

18:15  1.


CZWARTEK –  09 września

18:15  1.


PIĄTEK –  10 września

18:15  1.

19:00 Krąg Biblijny


SOBOTA – 11 września

18:15  1.


12.09. 2021 r. – 24 NIEDZIELA ZWYKŁA

08:00

09:30  1.

11:00  1.


PONIEDZIAŁEK  –  13 września:  Dzień Fatimski

18:15  1. Za II R. R. o Boże bł. i opiekę Matki Najśw. oraz o życie wieczne dla zmarłych

 2.


WTOREK –  14 września

18:15  1.


ŚRODA  –  15 września

18:15  1.


CZWARTEK –  16 września

18:15  1.


PIĄTEK –  17 września

18:15 1.


SOBOTA – 18 września

18:15  1.


19.09. 2021 r. – 25 NIEDZIELA ZWYKŁA

08:00

09:30  1.

11:00  1.


PONIEDZIAŁEK  –  20 września

18:15  1.


WTOREK –  21 września

18:15  1.


ŚRODA  –  22 września

18:15  1.


CZWARTEK –  23 września

18:15  1.


PIĄTEK –  24 września

18:15  1.


SOBOTA – 25 września

18:15  1.


26.09. 2021 r. – 26 NIEDZIELA ZWYKŁA

08:00

09:30  1.

11:00  1.


PONIEDZIAŁEK  –  27 września

18:15  1.


WTOREK –  28 września

18:15  1.


ŚRODA  –  29 września

18:15  1.


CZWARTEK –  30 września

18:15  1. O beatyfikację o. Mariana Żelazka SVD

 2.


PIĄTEK –  01 października I Piątek Miesiąca

17:30  Adoracja, Spowiedź św.

18:15  1. O nawrócenie grzeszników

 2.


SOBOTA – 02  października: I Sobota Miesiąca

10:00 Adoracja Najśw. Sakramentu, Różaniec św., Msza św.

18:15  1.


03.10. 2021 r. – 27 NIEDZIELA ZWYKŁA

08:00

09:30  1.

11:00  1.


PONIEDZIAŁEK  –  04 października

18:15  1.


WTOREK –  05 października

18:15  1.


ŚRODA  –  06 października

18:15  1.


CZWARTEK –  07 października: I Czwartek Miesiąca

18:15  1.


PIĄTEK – 08  października:

18:15 1.


SOBOTA – 09  października

18:15  1.


10.10. 2021 r. – 28 NIEDZIELA ZWYKŁA

08:00

09:30  1.

11:00  1.


PONIEDZIAŁEK  –  11   października

18:15  1.


WTOREK – 12  października

18:15  1.


ŚRODA  –  13  października: Dzień Fatimski

18:15  1. O Boże bł. i opiekę Matki Najśw. dla III R. R.

 2.


CZWARTEK – 14  października

18:15  1.


PIĄTEK – 15   października

18:15  1.

19:30 Krąg Biblijny


SOBOTA – 16   października

18:15  1.


17.10. 2021 r. – 29 NIEDZIELA MISYJNA

08:00

09:30  1.

11:00  1. 


PONIEDZIAŁEK  – 18   października

18:15  1.


WTOREK – 19  października

18:15  1.


ŚRODA  – 20  października

18:15  1.


CZWARTEK –  21  października

18:15  1.


PIĄTEK – 22   października: Św. Jana Pawła II –  papieża

18:15  1.


SOBOTA – 23   października

18:15  1.


24.10. 2021 r. – 30 NIEDZIELA

08:00

09:30  1.

11:00  1.


PONIEDZIAŁEK  – 25   października

18:15  1.


WTOREK – 26   października

18:15  1.


ŚRODA  – 27   października

18:15  1.


CZWARTE – 28 października

18:15  1.


PIĄTEK –  29 października

18:15


SOBOTA – 30  października

18:15 1. O beatyfikację o. Mariana Żelazka SVD

 2.


31.10. 2021 r. – 31 NIEDZIELA ZWYKŁA

08:00

09:30  1.

11:00  1.


PONIEDZIAŁEK  –  01 listopada – WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

08:00

09:30

13:00 1.

19:00 Różaniec Św. na cmentarzu


WTOREK – 02 listopada: Dzień Zaduszny

10:00 1.

18:15  1.


ŚRODA  –  03 listopada

18:15  1.


CZWARTEK –  04 listopada: I Czwartek Miesiąca

18:15  1.


PIĄTEK –  05 listopada: I Piątek Miesiąca

17:30 Spowiedź i Adoracja

18:15  1. O nawrócenie grzeszników

 2.


SOBOTA – 06 listopada: I Sobota Miesiąca

10:00 Adoracja Najśw. Sakramentu, Różaniec św., Msza św.

18:15  1.


07.11. 2021 r. – 32 NIEDZIELA ZWYKŁĄ

08:00

09:30  1.

11:00  1.


PONIEDZIAŁEK  –  08 listopada

18:15  1.


WTOREK –  09 listopada

18:15  1.


ŚRODA  –  10 listopada

18:15  1.


CZWARTEK –  11 listopada – DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI

10:00 1.

18:15  1.


PIĄTEK –  12 listopada

18:15  1.

19:00 KRĄG BIBLIJNY


SOBOTA – 13 listopada

18:15  1.


14.11. 2021 r. – 33 NIEDZIELA ZWYKŁA

08:00

09:30  1.

11:00  1.


PONIEDZIAŁEK  –  15 listopada

18:15  1.


WTOREK –  16 listopada

18:15 1.


ŚRODA  –  17 listopada

18:15  1.


CZWARTEK –  18 listopada

18:15  1.


PIĄTEK –  19 listopada

18:15  1.


SOBOTA – 20 listopada

18:15  1.


21.11. 2021 r. – NIEDZIELA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

08:00

09:30

11:00  1.


PONIEDZIAŁEK  –  22 listopada

18:15  1.


WTOREK –  23 listopada

18:15  1. O Boże bł. i dar zdrowia dla mamy Barbary w dniu urodzin

 2.


ŚRODA  –  24 listopada

18:15  1.


CZWARTEK –  25 listopada

18:15  1.


PIĄTEK –  26 listopada

18:15  1.


SOBOTA – 27 listopada

18:15  1.


28.11. 2021 r. – I NIEDZIELA ADWENTU

08:00

09:30  1.

11:00  1.


PONIEDZIAŁEK  –   29 listopada

18:15  1.


WTOREK –  30 listopada

18:15  1. O beatyfikację o. Mariana Żelazka SVD

 2.


ŚRODA  – 01 grudnia

18:15  1.


CZWARTEK – 02 grudnia: I Czwartek Miesiąca

18:15  1.


PIĄTEK –  03 grudnia – I Piątek Miesiąca

18:15  1. O nawrócenie grzeszników

 2.


SOBOTA – 04 grudnia: I Sobota Miesiąca

10:00 Adoracja Najśw. Sakramentu, Różaniec św., Msza św.

18:15 1. O Boże bł. i dar zdrowia dla mamy Barbary

 2.


05.12. 2021 r. – II NIEDZIELA ADEWNTU

08:00

09:30  1.

11:00 1.    


PONIEDZIAŁEK  –  06 grudnia: św. Mikołaja

18:15  1.


WTOREK –  07 grudnia

18:15  1.


ŚRODA  –  08 grudnia Niepokalanego Poczęcia NMP

11:30 1.

12:00 – 13:00 Godzina Święta – Adoracja

18:15  1.


CZWARTEK – 09 grudnia

18:15  1.


PIĄTEK –  10 grudnia

18:15  1.

19:30 Krąg Biblijny


SOBOTA – 11 grudnia

18:15  1.


12.12. 2021 r. – III NIEDZIELA ADWENTU

08:00

09:30

11:00


PONIEDZIAŁEK  –  13 grudnia

18:15  1.


WTOREK –  14 grudnia

18:15  1.


ŚRODA  –  15 grudnia

18:15  1.


CZWARTEK –  16 grudnia

18:15  1.


PIĄTEK – 17 grudnia

18:15  1.


SOBOTA – 18 grudnia

15:00 ŚLUB: Agnieszka, Mateusz

18:15  1.


19.12. 2021 r. – IV NIEDZIELA ADWENTU

08:00

09:30  1.

11:00  1.


PONIEDZIAŁEK  – 20 grudnia

18:15  1.


WTOREK –  21 grudnia

18:15  1.


ŚRODA  –  22 grudnia

18:15  1.


CZWARTEK –  23 grudnia

18:15


PIĄTEK –  24 grudnia: WIGILIA BOŻEGO NARODZENIA

22:00  1. PASTERKA: Pro Populo

24:00  1. PASTERKA: Pro Polulo


SOBOTA – 25 grudnia: BOŻE NARODZENIE

09:30

11:00  1.


26.12. 2021 r. – NIEDZIELA: Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa

08:00

09:30 1.

11:00  1.


PONIEDZIAŁEK  –  27 grudnia – św. Jana Apostoła

09:00


WTOREK –  28 grudnia – św. Młodzianków Męczenników

09:00 


ŚRODA  –  29 grudnia

09.00


CZWARTEK –  30 grudnia

09:00 1. O beatyfikację o. Mariana Żelazka SVD

 2,


PIĄTEK –  31 grudnia – KONIEC ROKU 2021 !!!

17:00


SOBOTA – 01 stycznia 2022 roku:  BOŻEJ RODZICIELKI MARYI

09:30  1.

11:00  1.

16:00 1.


02.01. 2022 r. – NIEDZIELA

08:00

09:30

11:00


PONIEDZIAŁEK–   03 stycznia

09:00


WTOREK – 04 stycznia

09:00


ŚRODA  –  05 stycznia

09:00


CZWARTEK  –  06 stycznia – TRZECH KRÓLI

08:00

09:30

11:00