Ogłoszenia Parafialne 21.01.2024

  1. Dziękuję rodzinom z ul. Poznańskiej pełniącym dyżur w minionym tygodniu za utrzymanie czystości w kościele w formie osobistego udziału i złożonej ofiary.
  2. W tym tygodniu o opiekę nad naszym kościołem prosimy rodziny z ul. Poznańskiej: 12/2, 13b, 18b, 19, 20, 25 i z ul. Medycznej 1.
  3. Dzisiejsza niedziela obchodzona jest w całym Kościele jako Niedziela Słowa Bożego. Jest to wspólne dziękczynienie Bogu za ten wielki dar, jakim jest Biblia. Po każdej Mszy Św., będzie zbiórka do koszyków na nasze archidiecezjalne Radio Emaus. Przy wyjściu z kościoła znajdują się karteczki z cytatami z Pisma Świętego. Zachęcam do wzięcia i zastanowienia się, co Pan Bóg chce do nas powiedzieć przez to krótkie Słowo.
  4. Dzisiaj  przypada Dzień Babci, a jutro (22.01) Dzień Dziadka.
  5. Pamiętajmy i módlmy się w tych dniach w ich intencji szczególnie, za żyjących i tych, którzy już odeszli do Domu Ojca. Bardzo często tyle im zawdzięczamy! Niech naszym podziękowaniem będzie modlitwa oraz serdeczna pamięć o nich. Po Mszy Św., o godz. 11.00 zapraszam wszystkich na wspólne kolędowanie w naszym kościele, a na godz. 15.00 zapraszamy do klasztoru na jasełka. 
  6. Trwają odwiedziny duszpasterskie.  Plan jest wywieszony w gablotce i na stronie internetowej parafii. Przez cały czas trwania kolędy Msze św., z wyjątkiem soboty i niedzieli są odprawiane rano o godz. 09.00. Rodziny, które nie mogą być na kolędzie w swoim terminie a chciałyby się spotkać z kapłanem, proszę o kontakt i umówienie się na inny termin (telefonicznie, przez maila bądź w kancelarii lub zakrystii). Wszystkie ofiary składane przy okazji kolędy będą przeznaczone na malowanie naszego kościoła.
  7. Na czas odwiedzin kolędowych kancelaria parafialna jest czynna po Mszy Świętej porannej o godz. 09.00 oraz bezpośrednio po każdej niedzielnej Mszy Świętej. 
  8. Zachęcam do rezerwacji intencji mszalnych w kancelarii parafialnej lub przez maila. 
  9. Wszystkim parafianom, gościom i tym, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny oraz wszelkie jubileusze  i rocznice, składamy najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, zdrowia oraz wszelkiej pomyślności

Similar Posts