Ogłoszenia Parafialne 28.01.2024

• Dziękuję rodzinom z ul. Poznańskiej pełniącym dyżur  w minionym tygodniu za utrzymanie czystości w kościele w formie osobistego udziału  i złożonej ofiary..
  • W tym tygodniu o opiekę nad naszym kościołem prosimy rodziny z ul. Poznańskiej: 24,26,27 (2 rodziny) i 28.
  • Tydzień temu zebraliśmy do koszyków 500,00 zł na nasze archidiecezjalne Radio Emaus. Serdecznie Bóg zapłać za złożone ofiary.
  • Odwiedziny duszpasterskie dobiegają końca. Do środy Msze Św., są odprawiane rano o godz. 09.00. Rodziny, które nie mogą być na kolędzie w swoim terminie a chciałyby się spotkać z kapłanem, proszę o kontakt i umówienie się na inny termin.
  • Od środy kancelaria parafialna jest czynna od godz. 17.00 do 17.30.
  • W czwartek 1 lutego – I Czwartek miesiąca. Po wieczornej Mszy Św., krótkie nabożeństwo  o nowe powołania kapłańskie, misyjne i zakonne i  adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19.30.
  • W piątek 2 lutego – I Piątek Miesiąca – Święto Ofiarowania Pańskiego, oraz Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Msze św., w naszym kościele o godz. 10.00 i 18.15. Podczas każdej Mszy św. święcenie gromnic. Od godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św. dla dzieci       i młodzieży naszej Parafii oraz wszystkich Parafian. Po Mszach św. zbiórka do puszek na klasztory klauzurowe
  • W sobotę 3 lutego – I Sobota Miesiąca. Zapraszam wszystkich czcicieli Niepokalanego Serca NMP na nabożeństwo pierwszosobotnie, które będzie odprawiane zawsze o godz. 9.00 w intencji Wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi. Układ nabożeństwa obejmuje adorację, rozważanie, różaniec i Mszę Św.
  • W przyszłą niedzielę po Mszy Św., o godz. 11.00 zapraszam wszystkich na modlitwę różańcową w intencji naszej Ojczyzny.
  • Wszystkim parafianom, gościom i tym, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny oraz wszelkie jubileusze  i rocznice, składamy najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, zdrowia oraz wszelkiej pomyślności.