Ogłoszenia Parafialne 14.01.2024

• Dziękuję rodzinom z ul. Polnej pełniącym dyżur  w minionym tygodniu za utrzymanie czystości w kościele w formie osobistego udziału  i złożonej ofiary.
  • W tym tygodniu o opiekę nad naszym kościołem prosimy   rodziny   z ul. Poznańska numery: 2 (2rodziny), 3, 5, 9, 10/1, 10/3.
  • Rozpoczynamy Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan,     a w środę przypada Dzień Judaizmu.
  • Dziś, po Mszy Św., o godz. 9.30 odbędzie się spotkanie formacyjne rodziców dzieci pierwszokomunijnych w salce parafialnej.
  • Dziś popołudniu o godz. 16:00 zapraszam wszystkich członków Róż Różańcowych i seniorów na spotkanie opłatkowe w salce parafialnej.
  • W poniedziałek, 15.01 obchodzimy święto św. Arnolda Janssena założyciela Zgromadzenia Misjonarzy Werbistów. Módlmy się w tym dniu za misje, misjonarzy a zwłaszcza za o. Macieja oraz o nowe powołania misyjne w Kościele.
  • Za tydzień obchodzimy Niedziela Słowa Bożego. Po każdej Mszy Św., będzie zbiórka do koszyków na nasze archidiecezjalne Radio Emaus.
  • Z okazji Dnia Babci i Dziadków informuję, że w przyszłą niedzielę po Mszy Św., o godz. 11:00 będzie wspólne kolędowanie przy żłóbku w naszym kościele parafialnym. O godz. 15:00 zapraszamy do klasztoru na jasełka. Serdecznie zapraszam.
  • W dniu 6.01 podczas zbiórki do koszyków na Misje i Misjonarzy zebraliśmy 1500 złotych. Za złożone ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.
  • Trwają odwiedziny duszpasterskie.  Plan jest wywieszony   w gablotce i na stronie internetowej parafii. Przez cały czas trwania kolędy Msze św.   z wyjątkiem soboty i niedzieli są odprawiane rano o godz. 09:00. Rodziny, które nie mogą być na kolędzie w swoim terminie a chciałyby się spotkać z kapłanem, proszę o kontakt i umówienie się na inny termin (telefonicznie, przez maila bądź w kancelarii lub zakrystii). Wszystkie ofiary składane przy okazji kolędy będą przeznaczone na malowanie naszego kościoła.
  • Na czas odwiedzin kolędowych kancelaria parafialna jest czynna po Mszy Świętej porannej o godz. 09:00 oraz bezpośrednio po każdej niedzielnej Mszy Świętej.
  • Klub HDK PCK Błękitna Kropelka przy Urzędzie Gminy w Suchym Lesie w ramach współpracy z OSP Zielątkowo organizuje akcję poboru krwi, która odbędzie się w czwartek, 18 stycznia w godzinach od 8:00 do 13:00 przy OSP w Zielątkowie.
  • Wszystkim parafianom, gościom i tym, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny oraz wszelkie jubileusze  i rocznice, składamy najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, zdrowia oraz wszelkiej pomyślności