Ogłoszenia Parafialne 21.07.2024

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziękuję rodzinom zamieszkałym w Wargowie pełniącym dyżur    w minionym tygodniu za utrzymanie czystości w kościele w formie osobistego udziału  i złożonej ofiary.
  2. W tym tygodniu o opiekę nad naszym kościołem prosimy rodziny zamieszkałe w Wargowie 26, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35.
  3. Dzisiejsza niedziela jest dniem modlitwy za kierowców. Po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów z podziękowaniem Panu Bogu za szczęśliwie przejechane kilometry. Ofiary, które złożymy przeznaczone będą na pomoc misjonarzom w zakupie środków transportu.
  4. Składam serdeczne podziękowania za ofiary  dla naszego misjonarza  o. Macieja Suszczyńskiego SVD. Zebraliśmy 9 257, 20 zł,  1040 euro  i 100 dolarów.
  5. We wtorek o godz. 17.30 zapraszamy na modlitwy w intencji Ojczyzny prowadzone przez Grupę Krucjaty Modlitwy.
  6. W czwartek po wieczornej Mszy Św. wystawienie Najświętszego Sakramentu    i okazja do osobistej modlitwy  do godz. 19.30.
  7. W piątek od godz. 17.00 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu.
  8. Wszystkim parafianom, gościom i tym, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny oraz wszelkie jubileusze i rocznice, składamy najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, zdrowia oraz wszelkiej pomyślności.