Ogłoszenia Parafialne 07.01.2024

 • Dziękuję rodzinom z ul. Polnej pełniącym dyżur  w minionym tygodniu za utrzymanie czystości w kościele w formie osobistego udziału  i złożonej ofiary.
 • W tym tygodniu o opiekę nad naszym kościołem prosimy   rodziny   z ul. Polnej numery: 2, 3, 10, 15, 17, 18.
 • Obchodzimy dzisiaj Niedzielę Chrztu Pańskiego, która kończy liturgiczny okres Bożego Narodzenia. Zgodnie z polską tradycją śpiew kolęd i wystrój bożonarodzeniowy towarzyszył nam będzie do święta Ofiarowania Pańskiego  (02.02), Matki Bożej Gromnicznej. Po Mszy Św., o godz. 11:00 zapraszam wszystkie Róże Różańcowe i chętnych na modlitwę różańcową w intencji naszej Ojczyzny prowadzoną przez Męską Różę Różańcową.  Po różańcu członkowie Męskiej Róży Różańcowej dostaną imienne nowe legitymacje z wyznaczonymi tajemnicami na 5 lat do przodu. Będą też rozdawane intencje różańcowe na cały 2024 rok.
 • Trwają odwiedziny duszpasterskie.  Plan jest wywieszony w gablotce i na stronie internetowej parafii. Przez cały czas trwania kolędy Msze św. z wyjątkiem soboty i niedzieli będą odprawiane rano o godz. 09:00. Rodziny, które nie mogą być na kolędzie w swoim terminie a chciałyby się spotkać z kapłanem, proszę o kontakt i umówienie się na inny termin (telefonicznie, przez maila bądź w kancelarii).Wszystkie ofiary składane przy okazji kolędy będą przeznaczone na malowanie naszego kościoła.
 • Na czas odwiedzin kolędowych kancelaria parafialna jest czynna po Mszy Świętej porannej o godz. 09:00 oraz bezpośrednio po każdej niedzielnej Mszy Świętej. 
 • W przyszłą niedzielę po Mszy Św., o godz. 9.30 odbędzie się spotkanie formacyjne rodziców dzieci pierwszokomunijnych w salce parafialnej.
 • Serdecznie zapraszam wszystkich członków Róż Różańcowych i seniorów na spotkanie opłatkowe, które odbędzie się w niedzielę, 14.01 o godz. 16.00 w salce katechetycznej.
 • Zachęcam do rezerwacji intencji mszalnych w kancelarii parafialnej lub przez maila. 
 • Stowarzyszenie ZPiT Chludowianie zaprasza  na IV CHÓRALNE KOLĘDOWANIE, które odbędzie się w sobotę, 13.01 o godz. 16:00 w naszym kościele parafialnym. Wystąpią Kiciński Chór Kameralny, Mosiński Chór Kościelny pw. Św. Cecylii, Chór parafii Św. Tomasza Apostoła w Kietrzu i Koło Śpiewu im. F. Nowowiejskiego z Tarnowa Podgórnego.
 • Klub HDK PCK Błękitna Kropelka przy Urzędzie Gminy w Suchym Lesie w ramach współpracy z OSP Zielątkowo organizuje akcję poboru krwi, która odbędzie się w czwartek, 18 stycznia w godzinach od 8.00 do 13.00 przy OSP  w Zielątkowie.
 • Wszystkim parafianom, gościom i tym, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny oraz wszelkie jubileusze i rocznice, składamy najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, zdrowia oraz wszelkiej pomyślności.

Similar Posts