Ogłoszenia Parafialne 25.08.2024

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziękuję rodzinom zamieszkałym przy ul. Dworcowej w Zielątkowie pełniącym dyżur w minionym tygodniu za utrzymanie czystości  w kościele  w formie osobistego udziału  i złożonej ofiary.
  2. W tym tygodniu o opiekę nad naszym kościołem prosimy rodziny zamieszkałe przy ul Dworcowej w Zielątkowie: 11, 12, 13, 14, 15A.
  3. Dziękuję wszystkim Gościom i Parafianom, którzy przyczynili się godnego  i pięknego przeżycia tegorocznych gminno-parafialnych  Dożynek. Dziękuję za przygotowanie liturgii oraz różnorodnych dekoracji tej uroczystości. Wielkie i szczere z serca „Bóg zapłać”
  4. Jutro obchodzimy Uroczystość NMP Częstochowskiej. Serdecznie zapraszam na Mszę Św. w czasie której będziemy odnawiali Jasnogórskie Śluby Narodu.
  5. We wtorek o godz. 17.30 zapraszamy na modlitwy w intencji Ojczyzny prowadzone przez Grupę Krucjaty Modlitwy.
  6. W czwartek po wieczornej Mszy Św. wystawienie Najświętszego Sakramentu   i okazja do osobistej modlitwy  do godz. 19.30.
  7. W piątek o godz. 17.00 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu.
  8. W przyszłą niedzielę (01.09) podczas Mszy św. z udziałem dzieci o godz. 9.30 będzie poświęcenie tornistrów i przyborów dla dzieci, które rozpoczynają naukę w tym roku.  Serdecznie zapraszamy dzieci i rodziców do wspólnej modlitwy.
  9. W poniedziałek 02.09 rozpoczynamy nowy rok szkolny i katechetyczny. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji uczniów, ich rodziców, nauczycieli i innych pracowników szkół. Mszę świętą na rozpoczęcie roku szkolnego odprawimy o godz. 10.00.
  10. Pierwsze spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych będzie 22.09 po Mszy z udziałem dzieci o godz. 9.30
  11. Wszystkim parafianom, gościom i tym, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny oraz wszelkie jubileusze i rocznice, składamy najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, zdrowia oraz wszelkiej pomyślności.