Ogłoszenia Parafialne 15.09.2024

1. Dziękuję rodzinom zamieszkałym przy ul. Dworcowej w Zielątkowie pełniącym dyżur w minionym tygodniu za utrzymanie czystości w kościele w formie osobistego udziału  i złożonej ofiary.
  2. W tym tygodniu o opiekę nad naszym kościołem prosimy rodziny zamieszkałe przy ul. Dworcowej w Zielątkowie:  2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/7
  3. Chór Cantus Familiaris serdecznie zaprasza na koncert Chóru z Danii, który odbędzie dziś, o godz. 17.00 w hotelu i restauracji Mleczarnia. Wstęp wolny.
  4. W wtorek o godz. 17.30 zapraszamy na modlitwy w intencji naszej Ojczyzny prowadzone przez grupę Krucjaty Modlitwy
  5. W czwartek po wieczornej Mszy Św., wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19.30.
  6. W piątek o godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja osobistej adoracji.
  7. Pierwsze spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych będzie
  8. 22 września po Mszy z udziałem dzieci o godz. 9.30
  9. Serdecznie zapraszam młodzież na spotkanie, które odbędzie się w piątek 27 września. Plan spotkania:

19.00: Msza św. w intencji młodzieży

19.30: Katecheza: Po co Kościół?

Po katechezie wspólna agapa.

10. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian i mieszkańców na pierwszą Chludowską Biesiadę, która odbędzie się w niedzielę 29 września. Plan:

11.00: Msza Św., w kościele parafialnym

12.30 – 15.00: Biesiada na parafialnym boisku

11. Jest już nowa księga intencji mszalnych na rok 2025. Zachęcam do dokonywania rezerwacjii planowania uroczystości rodzinnych.

12. Wszystkim parafianom, gościom i tym, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny oraz wszelkie jubileusze i rocznice, składamy najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, zdrowia oraz wszelkiej pomyślności.