Ogłoszenia Parafialne 21.04.2024

                                                       NIEDZIELNA DOBREGO PASTERZA                                       
 
 1. Dzisiejszą niedzielę przeżywamy w Kościele jako Światowy dzień modlitw  o powołania kapłańskie i zakonne. Rozpoczynają się też kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele. Prośmy Jezusa Chrystusa – Dobrego Pasterza, aby nigdy nie zabrakło nowych pracowników  w Bożej winnicy.
 2. Dziękuję rodzinom z ul. Za Parkiem pełniącym dyżur w minionym tygodniu za utrzymanie czystości w kościele  w formie osobistego udziału i złożonej ofiary.
 3. W tym tygodniu o opiekę nad naszym kościołem prosimy rodziny z ul. Zapłocie numery: 2, 2A, 2B, 2C, 3, 4, 4B
 4. Dziś, o godz. 19.30 w klasztorze ojców werbistów odbędzie się spotkanie misyjne o Kongo i Angoli. Spotkanie poprowadzi o. Jan Musiał SVD. Serdecznie zapraszamy.
 5. We wtorek obchodzimy uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika – głównego patrona Polski. O godz. 17.30 zapraszamy na modlitwy w intencji Ojczyzny prowadzone przez Grupę Krucjaty Modlitwy.
 6. o. Mirek Piątkowski serdecznie zaprasza wszystkich chętnych  i zainteresowanych na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się  w środę, 24.04 o godz. 19.15 w salce katechetycznej.
 7. W czwartek obchodzimy święto św. Marka – Ewangelisty. Po wieczornej Mszy Św. wystawienie Najświętszego Sakramentu   i okazja do osobistej modlitwy  do godz. 19.30.
 8. W piątek od godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do osobistej adoracji.
 9. W niedzielę, 28.04 po Mszy Św. o godz. 11.00 odbędzie się  spotkanie organizacyjne rodziców kandydatów, którzy w maju przystąpią do sakramentu bierzmowania w naszej parafii. 
 10. Wszystkim parafianom, gościom i tym, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny oraz wszelkie jubileusze i rocznice, składamy najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, zdrowia oraz wszelkiej pomyślności.

  Similar Posts