Ogłoszenia Parafialne 04.02.2024

• Dziękuję rodzinom z ul. Poznańskiej pełniącym dyżur w minionym tygodniu za utrzymanie czystości w kościele w formie osobistego udziału     i złożonej ofiary.
  • W tym tygodniu o opiekę nad naszym kościołem prosimy rodziny z ul. Poznańskiej: 31,40,42 i wszystkie rodziny zamieszkałe w Chludowie przy ulicy Rynek
  • Dziś, po Mszy Św., o godz. 11.00 zapraszam wszystkich na modlitwę różańcową w intencji naszej Ojczyzny.
  • We wtorek o godz. 17.30 zapraszamy na modlitwy w intencji Ojczyzny prowadzone przez Grupę Krucjaty Modlitwy
  • W czwartek po wieczornej Mszy Św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do osobistej modlitwy  do godz. 19:30.
  • W piątek od godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu  i okazja do osobistej modlitwy w ciszy. Po wieczornej Mszy Św. zapraszam członków Grupy Biblijnej oraz wszystkich zainteresowanych  do salki parafialnej na spotkanie ze Słowem Bożym.
  • W przyszłą niedzielę, 11 lutego 2024 r. obchodzimy 32. Światowy Dzień Chorego. W naszej parafii Msza Święta w intencji chorych, cierpiących  i starszych, połączona z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych odbędzie się w sobotę, 10 lutego o godz. 15.00. Po Mszy Św., zapraszam na spotkanie integracyjne  w salce parafialnej.
  • Dobiegła końca wizyta duszpasterska. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyjęli nas do swoich domów: za wspólną modlitwę, życzliwość i troskę o budowanie wspólnoty naszej Parafii. Za wspólne rozmowy, życzliwe uwagi, troskę o wymiar duchowy i materialny naszej parafii składamy serdeczne Bóg zapłać. Sprawozdanie kolędowe zostanie przedstawione w przyszłą niedzielę.
  • Wszystkim parafianom, gościom i tym, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny oraz wszelkie jubileusze  i rocznice, składamy najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, zdrowia oraz wszelkiej pomyślności.