Ogłoszenia Parafialne 14.04.2024

III NIEDZIELNA WIELKANOCNA

1. W kalendarzu liturgicznym przeżywamy dziś III Niedzielę Wielkanocną. Obchodzimy ją jako Niedzielę Biblijną, rozpoczynającą Tydzień Biblijny.
  2. Po Mszy Św., o godz. 9.30 odbędzie się spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych w salce katechetycznej.
  3. Dziękuję rodzinom z ul. Za Parkiem pełniącym dyżur w minionym tygodniu za utrzymanie czystości w kościele  w formie osobistego udziału i złożonej ofiary.
  4. W tym tygodniu o opiekę nad naszym kościołem prosimy rodziny z ul. Za Parkiem numery: 4,6,7,8,11,20,24,26.
  5. We wtorek o godz. 17.30 zapraszamy na modlitwy w intencji Ojczyzny prowadzone przez Grupę Krucjaty Modlitwy.
  6. W czwartek po wieczornej Mszy Św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do osobistej modlitwy  do godz. 19.30.
  7. W piątek od godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do osobistej adoracji.
  8. Serdecznie zapraszam członków Rady Parafialnej i Ekonomicznej na spotkanie, które odbędzie się w piątek 19.04 o godz. 19.00 w salce katechetycznej.
  9. o. Mirek Piątkowski serdecznie zaprasza wszystkich chętnych   i zainteresowanych na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w środę, 24.04 o godz. 19.15 w salce katechetycznej.
  10. W niedzielę, 28.04 po Mszy Św. o godz. 11.00 odbędzie się  spotkanie organizacyjne rodziców kandydatów, którzy w maju przystąpią do sakramentu bierzmowania w naszej parafii.
  11. Sakramentu bierzmowania młodzieży naszej parafii udzieli ks. bp Zdzisław Fortuniak w sobotę 25 maja o godz. 18.15.
  12. Wszystkim parafianom, gościom i tym, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny oraz wszelkie jubileusze i rocznice, składamy najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, zdrowia oraz wszelkiej pomyślności.