Ogłoszenia Parafialne 18.08.2024

XX NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziękuję rodzinom zamieszkałym przy ul. Dworcowej w Zielątkowie pełniącym dyżur w minionym tygodniu za utrzymanie czystości w kościele        w formie osobistego udziału i złożonej ofiary.
  2. W tym tygodniu o opiekę nad naszym kościołem prosimy rodziny zamieszkałe przy ul. Dworcowej w Zielątkowie 15, 16, 18A, 18B, 23A i 24.
  3. We wtorek o godz. 17.30 zapraszamy na modlitwy w intencji Ojczyzny prowadzone przez Grupę Krucjaty Modlitwy.
  4. W czwartek po wieczornej Mszy Św. wystawienie Najświętszego Sakramentu   i okazja do osobistej modlitwy  do godz. 19.30.
  5. W piątek nie będzie wystawienia Najświętszego Sakramentu.
  6. Serdeczne podziękowanie dla wszystkich ofiarodawców za złożone ofiary na KUL, Wydział Teologiczny, Szkoły Katolickie i Archidiecezjalną Caritas. W zeszłą niedzielę zebraliśmy 1000 zł, a w czwartek, 15 sierpnia 1200 zł.
  7. W minionym tygodniu zakończyliśmy pracy porządkowe przy plebanii  i wokół kościoła. Został naprawiony system odprowadzania deszczówki, która do tej pory była przyczyną wilgoci w piwnicy plebanii, a teraz nawadnia boisko przy domu parafialnym. Została wyczyszczona również kostka chodnikowa wokół kościoła. Teren wokół naszej świątyni został uporządkowany. Wszystkie koszty tych prać porządkowych oraz zakup nowych ornatów liturgicznych i sprzętów ogrodniczych zostały opłacone z ofiar parafialnych. Serdeczne Bóg zapłać. Dziękuję rodzinom Łaszkiewiczom za wypożyczenie podnośnika. Obecnie jesteśmy w trakcie komputerowego inwentaryzowania    i archiwizowania cmentarza przez firmę z Torunia. Teraz przygotowujemy się do malowania na zewnątrz naszego kościoła.
  8. Serdecznie zapraszamy na Mszę Św. dożynkową w sobotę, 24 sierpnia  o godz. 13.00. Szczegółowe informacje wywieszane są w gablotce.
  9. Wszystkim parafianom, gościom i tym, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny oraz wszelkie jubileusze i rocznice, składamy najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, zdrowia oraz wszelkiej pomyślności.