Ogłoszenia Parafialne 01.09.2024

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziękuję rodzinom zamieszkałym przy ul. Dworcowej w Zielątkowie pełniącym dyżur w minionym tygodniu za utrzymanie czystości  w kościele w formie osobistego udziału  i złożonej ofiary.
  2. W tym tygodniu o opiekę nad naszym kościołem prosimy rodziny zamieszkałe przy ul. Dworcowej w Zielątkowie:  6, 6A, 6C, 9, 10A (2).
  3. Dziś po Mszy Św.o godz. 11.00Róże Różańcowe zapraszają na modlitwę różańcową w intencji naszej Ojczyzny.
  4. Jutro, poniedziałek 02.09 rozpoczynamy nowy rok szkolny i katechetyczny. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji uczniów, ich rodziców, nauczycieli   i innych pracowników szkoły. Mszę świętą na rozpoczęcie roku szkolnego odprawimy o godz. 10.00.
  5. W wtorek o godz. 17.30 zapraszamy na modlitwy w intencji naszej Ojczyzny prowadzone przez grupę Krucjaty Modlitwy
  6. W czwartek 05.09  – I Czwartek miesiąca. Po wieczornej Mszy Św., krótkie nabożeństwo  o nowe powołania kapłańskie, misyjne i zakonne i  adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19.30.
  7. W piątek 06.09  – I Piątek miesiąca. Od godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi pierwszopiątkowej. Po wieczornej Mszy Św., spotkanie organizacyjne kandydatów do sakramentu bierzmowania. Serdecznie zapraszam młodzież klas 6,7 i 8.
  8. W sobotę 07.09 – I Sobota Miesiąca. Zapraszam wszystkich czcicieli Niepokalanego Serca NMP na nabożeństwo pierwszo sobotnie, które będzie odprawiane o godz. 9.00 w intencji Wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi. Układ nabożeństwa obejmuje adorację, rozważanie, różaniec i Mszę Św. Po Mszy św., odwiedziny chorych.
  9. Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Wietnamem, które odbędzie się w niedzielę 08.09 o godz. 17.00 w klasztorze oo. Werbistów. Spotkanie poprowadzi o. Krzysztof Malejko SVD – nowy mistrz nowicjatu, który przez kilka lat pracował na misjach w Wietnamie.
  10. W przyszłą niedzielę po Mszy Św., o godz. 9.30 wyrusza piesza pielgrzymka do sanktuarium w Sobocie. Zbiórka na placu przed kościołem.
  11. Pierwsze spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych będzie 22.09 po Mszy  z udziałem dzieci o godz. 9.30
  12. Jest już nowa księga intencji mszalnych na rok 2025. Zachęcam do dokonywania rezerwacji i planowania uroczystości rodzinnych.
  13. Wszystkim parafianom, gościom i tym, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny oraz wszelkie jubileusze i rocznice, składamy najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, zdrowia oraz wszelkiej pomyślności.