Ogłoszenia Parafialne 08.09.2024

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziękuję rodzinom zamieszkałym przy ul. Dworcowej w Zielątkowie pełniącym dyżur w minionym tygodniu za utrzymanie czystości w kościele w formie osobistego udziału  i złożonej ofiary.
  2. W tym tygodniu o opiekę nad naszym kościołem prosimy rodziny zamieszkałe przy ul. Dworcowej w Zielątkowie:  3(2), 4A, 4B, 5A, 5B (2)
  3. Dziś, po Mszy Św., o godz. 9.30 wyrusza piesza pielgrzymka do sanktuarium  w Sobocie. Zbiórka na placu przed kościołem
  4. Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Wietnamem, które odbędzie się dziś, o godz. 17.00 w klasztorze oo. Werbistów. Spotkanie poprowadzi o. Krzysztof Malejko SVD – nowy mistrz nowicjatu, który przez kilka lat pracował na misjach w Wietnamie.
  5. W wtorek o godz. 17.30 zapraszamy na modlitwy w intencji naszej Ojczyzny prowadzone przez grupę Krucjaty Modlitwy
  6. W czwartek po wieczornej Mszy Św., wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19.30.
  7. W piątek 13.09 przypada Dzień Fatimski. O godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja osobistej adoracji. Po Mszy Św., procesja do groty Matki Bożej Fatimskiej, przy której będziemy wspólnie odmawiali Litanię Loretańską. O godz. 19.00 spotkanie Grupy Biblijnej w salce katechetycznej.
  8. Serdecznie zapraszam młodzież na spotkanie, które odbędzie się w piątek, 20 września. Plan spotkania: 19.00: Msza św. w intencji młodzieży. 19.30: Katecheza: Po co Kościół? Po katechezie wspólna agapa.
  9. Pierwsze spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych będzie 22 września po Mszy z udziałem dzieci o godz. 9.30
  10. Chór Cantus Familiaris serdecznie zaprasza na koncert Chóru z Danii, który odbędzie się w niedzielę, 15 września o godz. 17.00 w hotelu i restauracji Mleczarnia. Wstęp wolny.
  11. Jest już nowa księga intencji mszalnych na rok 2025. Zachęcam do dokonywania rezerwacji planowania uroczystości rodzinnych.
  12. Wszystkim parafianom, gościom i tym, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny oraz wszelkie jubileusze i rocznice, składamy najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, zdrowia oraz wszelkiej pomyślności.

Poniedziałek: Nieczynna

Wtorek – Piątek: 17.00 – 17.30